Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Genshin Impact Inazuma Bölgesi OA
Genshin Impact Inazuma Bölgesi OA


Donanım

Genshin Impact Yeni 2.0 Güncellemesiyle Gelen Inazuma Bölgesi

Genshin Impact yeni 2.0 güncellemesiyle gelen Inazuma bölgesi hakkında bilgiler, ne zaman karşınıza çıkacak, bu bölge için neler gerekli hepsinin cevabı yazımızda..

Genshin İmpact yeni güncellemesinin yayında olduğunu resmi twitter hesabından duyurdu..Oyun bu yeni İnazuma bölgesi dışında yeni karakterler ve sistemler ile şuan PS4, PS5, PC, iOS ve Android’de yayında.

Genshin Impact Yeni 2.0 Güncellemesiyle Gelen Inazuma Bölgesi

Genshin Impact, yeni 2.0 güncellemesi ile bir kaç özellik getirdi. Bunlardan en önemlisi İnazuma Bölgesi. Bölgede Narukami Adası, Kannazuka Adası ve Yashiori Adası olmak üzere üç yeni alan bulunuyor. Bunların hepsi oyuncular Adventure Rank 30’a ulaştığında ve Archon Görevi, İkinci Bölüm, Birinci Perde, “Taşınmaz Tanrı ve Ebedi Euthymia”yı tamamladığınızda etkin olacak. Inazuma bölgesi, Keşifler ve Günlük Komisyonlara ek olarak kendi itibar sistemine de sahip olacak.

Yeni güncellemenin lansmanını kutlamak için yepyeni bir etkinlik de var. Thunder Sojourn etkinliği 8 Ağustos’a kadar sürecek ve etkinlik mağazası 16 Ağustos’a kadar canlı kalacak. Etkinlik sırasında oyuncular Inazuma’da çeşitli görevleri tamamlayarak Thunder Pellet ve Thunder Crystal toplayabilirler. Öğeler, diğer ödüllerle birlikte Uncrown Lord of the Ocean Beidou karakterini elde etmek için kullanılabilir.

Genshin Impact 2.0 Güncelleme Tanıtımı

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..