Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Diablo 4 (İmmortal) Oyun Arşivi
Diablo 4 (İmmortal) Oyun Arşivi


PC

Diablo 4(İmmortal) Çıkış Tarihi Ertelendi

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Blizzard Entertainment tarafından 1996 yılında yayınlanan Diablo serisinin 4.oyunu olan Diablo İmmortal’ın çıkış tarihi ertelendi. Geliştirici Blizzard, Ücretsiz oynanabilir oyunun arkasındaki ekibin, oyunu ilgi çekici kılarak daha geniş kitlelere ulaşmak için ek zamana ihtiyaçları olduğunu bu yüzden çıkış tarihinin 2022’nin ilk yarısına ertelendiğini açıkladı.

Diablo 4(İmmortal) Çıkış Tarihi Ertelendi OA

Geçtiğimiz Aralık ayında Avustralya’da yayınlanan oyunun deneme testlerinin mükemmel gittiğini doğrulayan şirket Diablo 4(İmmortal) kapalı beta sürümüne bir güncelleme geldiğini resmi sitesinden açıkladı.Ayrıca Diablo serisindeki bir sonraki sürüm ise 2000 oyununun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olan Diablo II: Resurrected 23 Eylül 2021’de konsol ve PC’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

World Of Tanks Yeni Görünüm Paketi Prime Gaming’de Ücretsiz

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

Playstation

Street Fighter V Yaz Güncellemesi 2021 hakkında detaylı bilgileri biraya getirdiğimiz yazımıza bir göz atın..