Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

New World Çıkış Tarihi 28 Eylül Oyun Arşivi
New World Çıkış Tarihi 28 Eylül Oyun Arşivi


PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha…devamı yazımızda!

Amazon Games Studios’un ekran kartı yakan devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) New World, çıkışına bir aydan kısa süre(Lansman 31 Ağustos’taydı) kala tekrar ertelendi.Yapımcı Amazon, son kapalı beta sırasında alınan geri bildirimlere dayanarak, ekibin işleri sıkılaştırmak için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu ve lansmanı Eylül ayının sonlarına 28 Eylül 2021‘e ertelemeye karar verdiğini açıkladı.

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi OA

New World ekibi, “Tüm oyuncular için sorunsuz ve eğlenceli bir deneyim olmasını istiyoruz ve bu, Kapalı Beta sırasında karşılaştığınız şeylere dayanarak bazı iyileştirmeler yapmak anlamına geliyor. Bu nedenle, hataları ortadan kaldırmak, kararlılığı artırmak ve oyunu parlatmak için birkaç hafta daha alacağız. Bu, alınması kolay bir karar değildi. Bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha beklemenin hayal kırıklığı yaratabileceğini biliyoruz. lansman sırasında size en yüksek kalitede oyunu sunuyoruz. Desteğiniz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.”açıklamasını yaptı.

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi. OA

Windows PC için yapılan oyun 21 Eylül’de 109.00TL karşılığında piyasaya çıkacak. Hemen Steam üzerinden Ön Sipariş verebilirsiniz.

Diablo 4(İmmortal) Çıkış Tarihi Ertelendi

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..

Mobil

İOS ve Android için Activision tarafından yayınlanacak Yeni Call Of Duty Mobile geliyor..Ayrıntılar haberimizde...