Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Yeni Call Of Duty Mobile Oyun Arşivi
Yeni Call Of Duty Mobile Oyun Arşivi


Mobil

Yeni Call of Duty Mobile Geliyor

İOS ve Android için Activision tarafından yayınlanacak Yeni Call Of Duty Mobile geliyor..Ayrıntılar haberimizde…

TiMi Studio ve Tencent Games tarafından geliştirilip Activision tarafından İOS ve Android için yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty Mobile’in yeni oyunu geliyor. Bu gelişmeyi yayıncı Activision 2021 için ikinci çeyrek kazanç çağrısı sırasında yöneticileri tarafından duyuruldu.

Yeni Call Of Duty Mobile Geliyor2 OA

Şirkey yeni oyun için, Haziran ayında bir dizi iş ilanıyla ima edilen yeni mobil başlık üzerinde çalışmak için yeni bir stüdyo oluşturdu . Stüdyonun varlığını doğrulayan şirket yöneticileri yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu belirttiler. Yeni dahili ekip, Call of Duty: Mobile geliştiricisi TiMi Studios ile işbirliği yapacak. Activision Shanghai Studios ve Beenox, proje üzerindeki çalışmaları da destekleyecek.

Yeni Call Of Duty Mobile Geliyor OA

Activision başkanı Rob Kostich; “Mobil platformda daha çekici bir büyüme gördüğümüz ve Call of Duty sistemini daha etkin kullanmak için yetenekli elleri işe aldıklarını ve Şanghay’da bir stüdyo oluşturduklarını belirtirken bu stüdyoda ekiplerin birlikte Call of Duty serisinde duyulmamış yeni bir mobil projeye öncülük ediyorlar. “açıklamasını yaptı.

Yeni Call Of Duty Mobile Geliyor3 OA

Yeni gelecek oyunla alakalı herhangi bir ayrıntı veya tarih bilgisi verilmedi. 2019 yılında piyasaya sürülen Call of Duty:Mobile oyunu, 500 milyon üzerinde indirildi ve 1 milyar dolardan fazla tüketici harcaması rakamlarına ulaştı.

Steam’de Hafta Ortası Çılgınlığı’nda Call Of Duty Franchise Collection %80 İndirim

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..