Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Marvel's Avengers Expansion_ Black Panther - War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi OA
Marvel's Avengers Expansion_ Black Panther - War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi OA


Donanım

Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War for Wakanda Ücretsiz Güncellemesi 17 Ağustos’ta..

Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesinin 17 Ağustos’ta yayınlanacağını oyunun yayıncısı Square Enix açıkladı..detaylar yazımızda.

Oyunun yayıncısı Square Enix, Marvel Yenilmezler serisinin yeni karakteri Black Panther ile aynı anda gelecek War For Wakanda ücretsiz güncellemesinin 17 Ağustos’ta yayınlanacağını açıkladı..

Marvel's Avengers Expansion_ Black Panther - War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi 17 Ağustos'ta..4 OA

Square Enix güncelleme ile ilgili, Üçüncü yeni oynanabilir Süper Kahraman olan Black Panther’ı eklemenin yanı sıra, War for Wakanda genişletmesi beraberinde iki yeni kötü adam, keşfedilecek yepyeni bir ortam, yeni düşmanlar, Birnin Zana Outpost, yeni solo veya çok oyunculu Drop Zone ve Tehdit Sektörü görevleri ve daha fazlası, oyunun lansmanından bu yana Marvel’s Avengers’a en fazla içeriğinin ekleneceği War for Wakanda genişlemesine hazır olun açıklaması yaptı.

Marvel's Avengers Expansion_ Black Panther - War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi 17 Ağustos'ta..2 OA

Ayrıca Black Panther ve War For Wakanda genişlemesinin ayrıntılarının paylaşılacağı 16 Ağustos saat:10.00/13.00 arasında geliştirici stüdyonun resmi twich hesabı(twitch.tv/crystaldynamics)nda canlı bir etkinlik olacağınıda belirtti. Açıklamanın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Marvel's Avengers Expansion_ Black Panther - War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi 17 Ağustos'ta..3 OA

Örümcek Adam karakeri hakkında hala belirli bir adım atılmadı ve atılacak gibi de durmuyor.Çünkü oyunun geliştiricisi Crystal Dynamics belkide oyuncuların Marvel Yenilmezleri’nde en çok olmasını istediği Spider-Man karakteri için şu aniçin gündemimizde yok yaza kadar eklenmeyecek demişti.

Marvel's Avengers Expansion_ Black Panther - War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi 17 Ağustos'ta..1 OA

Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi Tanıtım Videosu

Dikkat : PUBG Uçaklara Ölüm Tuzağı Eklendi

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Mobil

Marvel Future Revolution Çıkış Tarihi Kesinleşti..Marvel hikayelerinden esinlenerek geliştirilen oyun serisi ilk olarak 2015 yılında çıkmış..devamı yazımızda..

Mobil

Netmarble ve Marvel Entertainment'in ikinci kez bir araya getiren ve açık dünya rol yapma oyunu olan Marvel Future Revolution Sadece Android ve İOS'a geliyor...