Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

The Ascent (Yükseliş) İnceleme Oyun Arşivi
The Ascent (Yükseliş) İnceleme Oyun Arşivi


İnceleme

The Ascent (Yükseliş) İnceleme

Neon Giant’ın geliştirip Curve Digital’in yayınladığı aksiyon-nişancı-macera rol yapma oyunu The Ascent (Yükseliş) bugün az önce (29 Temmuz 20.00) yayınlandı..İnceleme yazımıza devam edin..

Neon Giant’ın geliştirip Curve Digital’in yayınladığı aksiyon-nişancı-macera rol yapma oyunu The Ascent (Yükseliş) yayınlandı..

The Ascent (Yükseliş) İnceleme

The Ascent yani yükseliş için taze çıktı desek yeridir. Çünkü oyun az önce Xbox konsolu ve PC için az önce(29 Temmuz saat: 20.00) yayınlandı. Gelelim bu aksiyon,nişancı,siberpunk rol yapma oyunu incelemesine.

The ascent (yükseliş) 5 OA

Binlerce diğer galaktik göçmenle birlikte, daha iyi bir yaşam için Veles gezegenine bir bilet karşılığında küçük bir servet ödüyor ve The Ascent’teki karakterinizin macerası başlıyor. Ancak gemiden indiğiniz angeri dönmek isteseniz bile biletin fiyatı o kadar astronomik oluyor ki, muhtemelen ödeyemeden ölürsünüz.

The ascent (yükseliş) 6 OA

Asıl şimdi eviniz olarak adlandıracağınız devasa şehrin sahibi olan şirketin Ascent Group’un deyim yerindeyse bir malısınız. Sizi her türlü kirli ve pis işlerde çalıştıracaklar. Muhteşem neon ışıklarının içerisinde kurulmuş devasa bir bilim kurgu-siberpunk karışımı oyun başlıyor..

The ascent (yükseliş) 1 OA

Veles dünyası, NPC’lerle dolu hareketli şehir alanlarından, kelimenin tam anlamıyla herkesin üzerinde olan üst sınıfın kurumsal yüksek binalarına, dünyanın dibindeki en kötü kanalizasyonlarına kadar, kirli ve yaşanmış hissediyor. Aşağıdakilerden en az biri herhangi bir anda ekranda: canlı renkler, güzel yağmur ve aşırı şiddet. Bu arada hikaye, özellikle ilgi çekici veya akılda kalıcı değil, bu da dünyanın ne kadar iyi anlaşıldığı düşünüldüğünde utanç verici ama oyun gerçekçiliği bakımından hiç de fena değil.

The ascent (yükseliş) 4 OA

The Ascent, tek başınıza veya en fazla üç arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz , aksiyona vurgu yapan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Bu muhteşem şehrin etrafında toplanıp yuvarlandığınız, düşmanları pompalı tüfeklerle havaya uçurduğunuz, el bombalarıyla patlattığınız veya çıngıraklı makineli tüfeklerle onları ince, kanlı bir sise çevirdiğiniz, görkemli, tıknaz, acımasız bir izometrik nişancı oyunudur. Zaman zaman, köpüklü ganimet, para ve güçlendiriciler, jöle gibi cesetlerinden fışkırır ve bunları toplamak, sürekli bir küçük, hoş dopamin vuruşları akışı sağlar.

The ascent (yükseliş) 12OA

Sonuç olarak ilk başlarda seviye atlarken biraz sıkılacağınız ama birkaç saat sonra hiç de pişman olmayacağınız Ascent’in tatmin edici silah-tastic aksiyon-RPG oyun döngüsü, genel olarak eğlenceli bir deneyim yaratmak için güzel siberpunk estetiği ile birleşmiş.Cyberpunk 2077 için şimdiden rakip oldu diyebiliriz.

The ascent (yükseliş) 3 OA
Resimler:Steam

Aşağıdaki linklerden oyunu 152.10 TL karşılığında indirebilirsiniz..

xbox indir oyun arşivi

The Ascent Tanıtım Videosu

Horizon Zero Dawn’ın Aloy’u Genshin Impact’e Geliyor

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..