Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Shadow Fight 3 oyun arsivi
Shadow Fight 3 oyun arsivi


Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi Hileli APK mümkün mü?

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Shadow Fight 3 Hakkında

Shadow Fight 3, gerçek zamanlı bir mobil dövüşçünün nasıl görüneceğini belirlediğiniz ve nasıl hissetmeniz gerektiği konusunda beklentileri yeniden tanımlayan bir oyun. Gerçeğe yakın karakter modellerinden göz kamaştırıcı 3D ortamlarına kadar, oyunla ilgili her şey gişe rekorları kıran kalitede.

Shadow Fight 3’ün savaşı zaman zaman patlayıcı seviyerde olsa da, bu oyunun çılgınlığının bir yöntemi var. Oyun irfanla dolu ve maçlar arasında anlatısal bir vuruş sunuyor. Savaşan fraksiyonların, üç boyutlu kahramanların ve dünyayı daha iyi hale getirme(tam anlamıyla ve mecazi olarak), hatta belki de yok etme potansiyeline sahip karanlık bir gücün hikayesini anlatıyor.

Shadow Fight 3 Hileli APK var mı oyunda hile yapmak mümkün mü?

Oyunlarda hile yapılmamasını tavsilerimizde belirtiyoruz. APK türlerinde oyun güncelleme dönemlerine kadar hile yapmak mümkün. Sizin için hileli olduğunu değerlendirdiğimiz bir APK nın linkini paylaşacağım.

google-play-logo-oyun-arsivi1

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..

Mobil

The Witcher serisinden ilham alınarak ortaya çıkan Monster Slayer 21 Temmuz da Mobil platformlar(İOS-Android) için yayınlanmıştı...

Video

Ücretsiz oynanan devasa çok oyunculu rol yapma oyunu Bless Unleashed PC’ye geliyor.. İşte tanıtım videosu..

Mobil

Pubg Mobile Moderatörümüz Türk, sizler için taktiksel oyun rehberi hazırladı. Video serisi olan bu bölümlerde görev ve taktik içeriklerini bulacaksınız.