Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Punishing Gray Raven Frozen Darkness Güncellemesi OA
Punishing Gray Raven Frozen Darkness Güncellemesi OA


Mobil

Punishing: Gray Raven “Frozen Darkness” Güncellemesi Başladı

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi “Frozen Darkness” Güncellemesi Başladı..

Punishing: Gray Raven “Frozen Darkness” Güncellemesi 03 Ağustos 2021 tarihi itibariyle başladı ve 8 Eylül 2021 saat 10.00 da sona erecek.

Punishing_ Gray Raven _Frozen Darkness_ Güncellemesi Başladı. OA
Punishing: Gray Raven

Kuro Game tarafından geliştirilip-yayınlanan Japon rol yapma oyunu olan Punishing: Gray Raven, yeni bir hikaye yeni karakterler ve üç kişilik takım savaşı özelliğiyle ilk büyük güncellemesi olan “Frozen Darkness” güncellemesi geldi.

Bu güncellemede, Gray Raven ekibinin çok uzun süredir gömülü olan gerçekleri aramak için Kuzey Kutbu’na seyahatine tanık olacak, hayatta kalmanın hiç kolay olmadığı Kuzey Kutbu’nda ekibin güçlü rakibi Yükselen Rosetta ile savaşması gerekecek. Neyse ki bu savaşta yalnız olmayacaksınız, çünkü önceden ölmüş bir düşman olan ve gizemli bir S Seviye yapısı olan Alpha kadroya katılıyor.

Punishing_ Gray Raven _Frozen Darkness_ Güncellemesi Başladı OA
Punishing: Gray Raven “Alpha” Frozen Darkness Güncellemesi

4 Ağustos 2021 saat:10.00 ile 1 Eylül 2021 saat:10.00 arasında arasında Alpha’yı almak için bir etkinlik düzenlenecek.Görevi tamamlayarak onu bir takım arkadaşı olarak kullanabilirsin. Alpha kötü görünüyor, ancak onun daha da havalı görünmesini istiyorsanız oyuniçi iki özel kaplamayı %30 indirimle alabilirsiniz. Final Journey ve Grey Feather kaplamaları 4 Ağustos 11:00’den 8 Eylül 09.59’a kadar indirimli olacaktır.

İndirme Linkleri

app store indiroyun arşivi
google play indir oyun arşivi

Far Cry 5 Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

İOS ve Android için Activision tarafından yayınlanacak Yeni Call Of Duty Mobile geliyor..Ayrıntılar haberimizde...