Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

MIR 4 İndir Oyun Arşivi
MIR 4 İndir Oyun Arşivi


Güncel

MIR 4 Küresel Kapalı Beta Testi Başladı

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade’nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4’ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Wemade’nin açık dünya K-fantastik devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) olan MIR 4 geçen hafta ön siparişleri başlatmıştı. Bugün itibariyle başlayan oyunun kapalı betasına 8 Ağustos’a kadar erişebilirsiniz.

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı Oyun Arşivi 1

PC ve Mobil için çıkacak oyuna ön sipariş vermeniz gerektiğini unutmayın. Kapalı betaya aşağıdan ön sipariş verebilirsiniz. Kapalı betada İngilizce, Japonca ve Basitleştirilmiş Çince dilleri mevcut. Ayrıca Ön sipariş verenler aşağıdaki ödülleri kazanacaklar…

  • 1x Mystic MIR Bilezik
  • 10 x İlerleme/Refah/Greed Tonic
  • 10 x Vigor Pills (60dk)

Ön Sipariş Linkleri

steam indir oyun arşivi
app store indiroyun arşivi
google play indir oyun arşivi

Kısaca Kapalı Beta..

Mir Kıtasında geçen harika bir hikaye olan kapalı beta sırasında MIR 4’ün destansı hikayesinde oyuncular maceralı görevleri, zindan etkinliklerini deneyimleyebilir ve diğer oyuncularla birlikte baskınlara katılabilir. Ayrıca kıta boyunca uçan dövüş sanatları eyleminin tadını çıkarabilirler.

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı Oyun Arşivi 2

Kapalı beta, temel oyunu hissetmenizi sağlayacak. Oyuncular oryantal hareketin güzelliğini deneyimleyebilecek, oyunun temel “serbest yağma” sisteminin keyfini çıkarabilecek, dolandırıcılık tespit sistemi ile kontrol altında tutulabilecek ve muhtemelen blok zinciri mekaniği ile kafa karıştırabilecekler.

Daha detaylı bilgi için oyunun resmi sitesine göz atabilirsiniz.

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

World Of Tanks Yeni Görünüm Paketi Prime Gaming’de Ücretsiz..Hemen almak için ayrıntılar haberimizde..

PC

Rockstar'ın 2013-2014 yıllarında En İyi Oyun, En Çok Beklenen Oyun,Bafta Ödüllü açık dünya oyunu Grand Theft Auto V yükselmeye devam ediyor..