Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Yeni Dead Space Oyun Arşivi


PC

Yeni Dead Space Fragmanı Yayınlandı (Geri Dönüyor)

Electronic Arts kendisine ait Motive Oyun Stüdyosunun efsane keskin nişancı,korku ve hayatta kalma oyunu Dead Space oyununun yeniden yapılacağını duyurdu..

EA Play Live 2021 Etkinliğinde beklenilen açıklama geldi. Electronic Arts kendisine ait Motive Oyun Stüdyosunun efsane keskin nişancı,korku ve hayatta kalma oyunu Dead Space oyununun yeniden yapılacağını duyurdu.

Yeni Dead Space Fragmanı Yayınlandı (Geri Dönüyor) OA

Ayrıca EA , Motive’in şu anda PS5, Xbox Series X/S ve PC’de piyasaya sürülmek üzere bir Dead Space 1 remake üzerinde çalıştığını doğruladı. Resmi fragman yayınlandı ancak çıkış tarihi verilmedi.

Dead Space, daha önce oynamamış olanlar için, devasa bir yıldız gemisi olan Ishimura’yı tamir etmek için gönderilen bir mühendis olan Isaac Clarke geldiğinde gemideki mürettebat için rahatsız edici bir durumu keşfediyor. Bir tür uzaylı enfeksiyonu mürettebatı ele geçiriyor ve Necromorphs olarak bilinen düşmanlar üretiyor. Isaac’i neler olduğunu anlamak ve potansiyel olarak gemide bir yerde olan ortağı Nicole’u bulmak için bir yolculuğa çıkıyor.

Yuki Resmi Lansman Fragmanı Yayınlandı

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..

Fırsat

Steam'de Midweek Madness yani Hafta Ortası Çılgınlığı'nda Call Of Duty Franchise Koleksiyonunda %80'e varan İndirim sizleri bekliyor..

eSpor

LoL Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 8.Hafta Sona Erdi...Toplu sonuçlar ve güncel puan durumu haberimizde..