Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

the-great-ace-attorney-chronicles-oyunarsivi-headline
the-great-ace-attorney-chronicles-oyunarsivi-headline


İnceleme

The Great Ace Attorney Chronicles incelemesi

Acemi avukat Ryunosuke’nin maceralarının yer aldığı bu ikili paket oyununda kendimizi dramatik fakat büyüleyici bir kanıt toplama..

Oyun Hakkında

Capcom Co. LTd şirketi tarafından geliştirilen bu cinayet, macera ve bilmece aksiyonunda Acemi avukat Ryunosuke’nin maceralarının yer aldığı bu ikili paket oyununda kendimizi dramatik fakat büyüleyici bir kanıt toplama, çıkarım yapma ve mahkeme savaşları dünyasının içerisinde bulduk.

The Great Ace Attorney Chronicles, oyuncuları Japonya’nın kapılarını Batı medeniyetine, teknolojisine ve hukuk ve adalet reformu da dahil olmak üzere yeni yeni yeni açmaya başladığı 20. yüzyıla geri götürüyor. Bu amaçla, oyuncular, ana vatanına geri dönmek için Batı hukukunun ve mahkeme salonu uygulamasının doğasını incelemek için Japonya’dan Büyük Britanya’ya giderken Ryunosuke Naruhodo (Phoenix Wright’ın atası) rolünü üstlenirler. Genel paket, çok sayıda zorlayıcı anlatı ve ilginç karakterlerden oluşan bir koleksiyon ve akıllara durgunluk veren bir araştırma ve mantık bulmacası içeren 10 bölümden (her oyunda beş bölüm şeklinde) oluşur.

The Great Ace Attorney Chronicles Resimleri

[smartslider3 slider=”3″]

The Great Ace Attorney Chronicles nasıl oynanır?

Her vakanın kendi gidişatı içerisinde tanıklarla konuşup, kanıtları ve ipuçlarını inceleyecek ve mahkeme salonuna geçmeden önce suçun ardındaki kötü niyeti ortaya çıkarmaya çalışacağız. Mahkemede ifade verenleri, çapraz sorgu altındaki tanıkları ve mevcut kanıtları göreceks ve hazıerlık yapacaksın. Tabii bir de iddia makamının iddialarına karşı çıkmak ve müvekkilinin masumiyetini kanıtlamak için gereken kanıtlara ve bulgulara sahip olman gerektiğinden iy bir şekilde hazırlanman gerekecek.

The Great Ace Attorney Chronicles tanıtım videosu

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?