Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Yeni Taşınabilir Oyun Konsolu Playdate Oyun Arşivi
Yeni Taşınabilir Oyun Konsolu Playdate Oyun Arşivi


Donanım

Yeni Taşınabilir Oyun Konsolu Playdate Ön Sipariş Sistemi Çöktü

Yeni Taşınabilir Oyun Konsolu Playdate Ön Sipariş Sistemi Çöktü..Panic tarafından geliştirilen yeni bir el tipi video oyun konsolu olan ve ilk olarak 22 Mayıs..devamı yazımızda..

Panic tarafından geliştirilen yeni bir el tipi video oyun konsolu olan ve ilk olarak 22 Mayıs 2019’da Edge dergisinin kapağında tanıtılan Playdate için sipariş alımı geçtiğimiz gün başladı.

playdate yeni el konsolu OA

Son gelen bilgilere göre yeni el konsolunun siparişe açıldığı ilk 20 dakikada 20.000 üzerinde talep gelmesi üzerine uluslarası tedarik zincirinin sistemini çökertti. Hal böyle olunca Playdate’ “Bu sabah check-out yapmakta zorluk çeken tüm uluslararası müşterilerimize en içten özürlerimizi sunuyoruz. Uluslararası nakliye sağlayıcımızın eklentisi (birçok uyarımıza rağmen) ağır yük altında kaldı. Birçok sipariş gerçekleşti, ancak çoğu geçmedi. Seçenekleri araştırıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Yeni Taşınabilir Oyun Konsolu Playdate OA

Bu sorundan kimlerin siparişinin etkilendiği ve mağdur olacak kişilerin tespiti biraz zaman alacak gibi. Zaten şuanda tedarikte ürün yok. Siparişi alınan müşterilerin ürünlerinin yıl sonu veya 2022 yılı başında sevk edileceği bilgiside paylaşıldı.

Yeni Taşınabilir Oyun Konsolu Playdate Ön Sipariş Sistemi Çöktü OA

Son olarak; Playdate, 12 hafta boyunca iki yeni oyun alacak. Teenage Engineering tarafından tasarlanan ayrı bir stereo bağlantı istasyonu, Playdate’in ilk resmi aksesuarı olarak bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Bluetooth üzerinden ses çalmanın yanı sıra, şarj cihazı görevi görecek ve cihaza manyetik olarak bağlanacak.

2021 yılının taşınabilir el konsolu yatırımları yılı olduğu aşikar. Bakalım dahası gelecek mi. Güncel haberlerde görüşmek üzere Dostça Kalın..

Marvel’s Avengers Expansion: Black Panther – War For Wakanda Ücretsiz Güncellemesi 17 Ağustos’ta..

Haberimize GözA Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..