Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Ağustos Ayında Xbox Game Pass'e Gelen Oyunlar OA
Ağustos Ayında Xbox Game Pass'e Gelen Oyunlar OA


XBOX

Ağustos Ayında Xbox Game Pass’e Gelen Oyunlar

Ağustos Ayında Xbox Game Pass’e Gelen Oyunlar..Hades, Psychonauts 2, Twelve Minutes,Starmancer,Art of Rally ve çok daha fazlası..

Xbox Game Pass Ağustos ayında da birbirinden kaliteli oyunlarıyla adından söz ettirecek. Yılın En İyi Oyunu seçilen Hades’den, tarihin en çok oynanan video oyunu olan Microsoft Solitaire Collection: Premium Edition’e kadar birçok oyun bu ay Xbox Game Pass’da olacak..

Ağustos’ta Xbox Game Pass’a Gelen Oyunlar

Curse of the Dead Gods / 5 Ağustos (Bulut, Konsol ve PC)
Anlatılmamış zenginlikler, sonsuz yaşam, ilahi güçler arıyorsunuz – bu sizi lanetli bir tapınağa, görünüşte sonsuz bir dipsiz çukur labirentine, ölümcül tuzaklara ve canavarlara götürür. Açgözlülüğün seni ölüme götürecek, ama bu bir kaçış değil. Tekrar savaşmak için ayağa kalkın ve bu yerde kalan habis tanrılara meydan okuyun!

Curse of the Dead Gods OA

Dodgeball Academia / 5 Ağustos (Bulut, Konsol ve PC) ID@Xbox
İlk gün Xbox Game Pass ile sunulan Dodgeball Academia’da kaçmaya, eğilmeye, dalmaya ve dalmaya hazır olun! Bu canlı spor RPG’si sizi yakartop yaşayan ve nefes alan bir dünyaya sokar. Nihai şampiyon olmak için antrenman yaparken dostluklar kurun ve rakipler geliştirin – kortlarda ve dışında hakimiyet kurun.

Dodgeball Academia OA

Katamari Damacy Reroll / 5 Ağustos (Bulut, Konsol ve PC)
Engel tanımaz prens geri dönüyor, tekrar yuvarlamaya hazır! Tüm Evrenin Kralı gökteki tüm yıldızları yanlışlıkla yok ediyor ve ufak tefek oğlu Prens’e, yani sana, yıldızları gökte yeniden parlatma görevi veriyor. Gök yüzüne yıldızları tekrar asma macerasında Evrenin Kralı ve Prensine katıl. İster evde, ister hareket halinde oyna, hem de full HD olarak.

Katamari Damacy Reroll OA

Lumines Remastered / 5 Ağustos (Bulut, Konsol ve PC) ID@Xbox
Ses, ışık ve bulmaca-aksiyon öğelerini ilgi çekici, ancak oynaması kolay tek bir deneyimde güzel bir şekilde birleştiren bir oyun. Müthiş house, trans ve techno beat’leri dinlerken yüksek enerjili, blok düşürme aksiyonunun merkezindesiniz!

Lumines Remastered OA

Skate / 5 Ağustos (Konsol) EA Play
Skate , EA Play List’e katılırken her şeyin başladığı yere geri dönün! Güvenlik görevlileri tarafından kovalan, vatandaşları etkile ya da sinirlendir, profesyonellerle at bin, kaykay dükkanlarını keşfet ve bu tamamen reaktif şehirde kendine ait noktalar oluştur.

skate oyun arşivi

Listenin Devamı İçin Tıklayın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..