Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Godfall Fire Darkness Oyun Arşivi Flameblood Warlock
Godfall Fire Darkness Oyun Arşivi Flameblood Warlock
Flameblood Warlock. Image Credits: Epic Games


İnceleme

Godfall Fire ve Darkness ücretsiz Lightbringer güncellemesi Ne Zaman çıkıyor?

Godfall Fire Ve Darkness Ücretsiz Lightbringer Güncellemesi Ne Zaman Çıkıyor? Güncelleme neler içeriyor datayları yazımızda.

Güncelleme neler içeriyor

Godfall Oyun Direktörü Daniel Nordlander tarafından güncelleme öncesi bir sızıntı gerçekleştirildi ve bir kaç karakter ve onlarla ilgili bir bilgisel paylaşıldı.

Counterplay Games’in sevilen oyununun yeni karakterlerine yakından bakacağımız bu yazımızda, yeni eklenen karakterlerin özelliklerini de birlikte derleyeceğiz.

Sözlerine Bugün seni Fire & Darkness’ta karşılaşacağın birkaç yeni düşmanla tanıştıracağım şekllinde başlayan Daniel Nordlander! ın ilgili yazısını ve içeriklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Godfall Fire Darkness Oyun Arşivi Flameblood Devastator
Flameblood Devastator. İmage Credits : Epic Games

Flameblood Devastator

Bu tam bir yürüyen doğal afet, Flameblood’ın en güçlü savaşçıları arasında yer alır. Devastators olarak bilinen bu savaşçılar her Flameblood sürüsünde yer alan öncülerdir ve kendileri ya da düşmanları yok olana kadar durmaksızın ileri hücum ederler.

Flameblood Devastator ipuçları:

Devastator, ağır erimiş bıçaklarıyla sık sık zemini keserek bir lav ve ateş dalgası yayar. Analog çubuklarıyla (veya fareyle) hızlı hareket edersen, iyi zamanlanmış bir kaçış kelimenin tam anlamıyla hayatını kurtarabilir.
Yaptığın saldırılarla Devastator’ı savuramaz veya sendeletemezsin, bu yüzden savaş taktiklerini ona göre planla!

Godfall Fire Darkness Oyun Arşivi Flameblood Warbeast
Flameblood Warbeast . Image Credits: Epic Games

Flameblood Warbeast

Ateş ruhları belirli yaratıkları ele geçirdiğinde bazen çevredeki arazinin özellikleriyle birleşebiliyor. Flameblood Warbeast’ler, nispeten zararsız bir alev kaplumbağasının Fire Realm’daki volkanik kayalarla birleşmesinden oluşur. Canavar sadece muazzam bir güç kazanmakla kalmaz, kabuğu da sertleşerek en güçlü silahların bile hasar vermekte zorlandığı bir hâl alır.

Godfall Fire Darkness Oyun Arşivi Flameblood Gargoyle
Flameblood Gargoyle. Image Credits: Epic Games

Flameblood Gargoyle

Yeni Flameblood savaşçıları genelde Gargoyle şekline bürünürler. Bu yaratıklar, Flameblood sürülerinin çoğunluğunu oluşturur ve kısa süreliğine havada kalabilirler.
İpuçları:
Bir Gargoyle sana saldırmak için üzerine çullandığında, düşmanını yere sermek için iyi zamanlanmış bir savuşturma gerçekleştir.
Havada duran Gargoyle’lar mızrak atar, bu yüzden bu menzilli saldırılara karşı tetikte ol! Onları taktik değiştirmeye zorlamak istersen yaklaşmayı dene.

Godfall Fire Darkness Oyun Arşivi Flameblood Warlock
Flameblood Warlock. Image Credits: Epic Games

Flameblood Warlock

Flameblood Warlock’ları güçlerini, yoldaş savaşçılarını geliştirmek için Flameblood’ın umumi ruh-zihin bağından alırlar ancak bu, kendi yaşam sürelerinin kısaltmasına mal olur. Bir Warlock güçlerini etkinleştirdiğinde müttefikleri aşırı ısınır, daha hızlı hareket eder ve ilave ateş hasarı verir.

Güncelleme Ne Zaman Çıkacak?

10/08/2021 günü yayınlanacak.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Mobil

Merakla beklenen mobil çok oyunculu bu battle royale korku oyunu için ön kayıtlar hazır.

Fırsat

Iron Harvest Steam'de %70 Indirimli olarak sunuluyor. Sınırlı süre devam edecek indirimi kaçırmayın.

eSpor

LoLespor Mevsim Ödülleri Belli Oldu.. League of Legends oyunseverleri tarafından merak edilen ödüller açıklandı..

eSpor

Leage of Legends Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi “Mevsim Finallerine” kalacak takımların ve Mevsim Finalleri çeyrek final eşleşmelerinin belli olduğu ) 9.Hafta maçları sona erdi..