Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Grand Theft Auto 5 Oyun Arşivi
Grand Theft Auto 5 Oyun Arşivi


PC

Grand Theft Auto 5 150 Milyon Kopya Sattı

Rockstar’ın 2013-2014 yıllarında En İyi Oyun, En Çok Beklenen Oyun,Bafta Ödüllü açık dünya oyunu Grand Theft Auto V yükselmeye devam ediyor..

Rockstar’ın 2013-2014 yıllarında En İyi Oyun, En Çok Beklenen Oyun,Bafta Ödüllü açık dünya oyunu Grand Theft Auto V yükselmeye devam ediyor. Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two, bir kazanç çağrısı sırasında oyunun şu anda 150 milyon kopya sattığını duyurdu.

Grand Theft Auto 5 150 Milyon Kopya Sattı OA

Oyun sadece son üç ayda çıkışının üzerinden 8 yıl geçmiş olmasına karşın 5 Milyon kez satın alındı.GTA serisinin tamamı şu anda 350 milyon adet satış gerçekleştirdi.Ayrıca belirtmekte fayda var Rockstar, GTA 5 oyununu Kasım ayında PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de piyasaya sürecek. Buda oyunun daha çok satış yapacağının net bir göstergesi.

Grand Theft Auto 5 150 Milyon Kopya Sattı Oyun Arşivi

30 Haziran’da sona eren çeyrek için Take-Two(Rockstar’ın bağlı bulunduğu şirket), geçen yılın aynı dönemindeki 831.3 milyon dolara kıyasla %2 düşüşle 813.3 milyon dolar gelir elde etti. Ancak toplam net gelir %72 artarak 152,3 milyon dolara yükseldi. Sanal para birimi, DLC ve oyun içi satın almalar gibi mikro işlemlerden elde edilen para olan tekrarlayan tüketici harcamaları %15 arttı.

300.000 Dolar Ödüllü The Malta Vibes CS:GO Turnuvası Açıklandı

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

World Of Tanks Yeni Görünüm Paketi Prime Gaming’de Ücretsiz..Hemen almak için ayrıntılar haberimizde..