Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Call Of Duty_ Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı OA
Call Of Duty_ Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı OA


Söylenti

Call of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Güncellemesi Görünmez Oyuncular Yarattı..Tepkiler çığ gibi büyüyor..Ayrıntılar haberimizde..

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded güncellemesinde çok konuşulacak olaylar yaşanıyor. Birçok oyun kullanıcısı göremedikleri kişiler tarafından vurulduklarını sosyal medyadan paylaşıyor. Aşağıdaki videoda kullanıcı “Lütfen bana aklımı kaybetmediğimi söyle ama adamı gördünüz mü? Bu dün 17 Temmuz’da çekildi.” paylaşımında bulunarak bu duruma isyan etti.

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded ile gelen yeni özellikler 9 makineli tabanca, ortalama ölüm süresinin uzaması, silah dengeleme daha tam anlamıyla kullanılmadan aksaklıklara ve sıkıntılara sebep oldu. Bir de bugörünmezlik hatası çıkınca oyuncuların siniri iyice bozuldu.

Call Of Duty_ Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı 1 OA

Son olarak Sezon 4 Reloaded’ın yeni özelliği savaşa girmeden önce sınıflarınızı değiştirmenize ve size fazladan zaman kazanmanızı sağlayan Loadout özelliği karma karışık bir hal almış sadece birgün sonra geliştirici Raven Software tarafından kaldırılmıştı.Bakalım bu son olaylarla birlikte geliştirici durumu düzeltmek için ne gibi adımlar atacak.

Call Of Duty Sezon 4 Reloaded Güncellemesi

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..

eSpor

TESFED Türkiye Kupası PUBG Şampiyonu dün ve bugün yapılan maçların ardından ORGLESS oldu.