Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Call Of Duty_ Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı OA
Call Of Duty_ Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı OA


Söylenti

Call of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded Güncellemesi Görünmez Oyuncular Yarattı..Tepkiler çığ gibi büyüyor..Ayrıntılar haberimizde..

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded güncellemesinde çok konuşulacak olaylar yaşanıyor. Birçok oyun kullanıcısı göremedikleri kişiler tarafından vurulduklarını sosyal medyadan paylaşıyor. Aşağıdaki videoda kullanıcı “Lütfen bana aklımı kaybetmediğimi söyle ama adamı gördünüz mü? Bu dün 17 Temmuz’da çekildi.” paylaşımında bulunarak bu duruma isyan etti.

Call Of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded ile gelen yeni özellikler 9 makineli tabanca, ortalama ölüm süresinin uzaması, silah dengeleme daha tam anlamıyla kullanılmadan aksaklıklara ve sıkıntılara sebep oldu. Bir de bugörünmezlik hatası çıkınca oyuncuların siniri iyice bozuldu.

Call Of Duty_ Warzone Sezon 4 Reloaded Görünmez Oyuncular Yarattı 1 OA

Son olarak Sezon 4 Reloaded’ın yeni özelliği savaşa girmeden önce sınıflarınızı değiştirmenize ve size fazladan zaman kazanmanızı sağlayan Loadout özelliği karma karışık bir hal almış sadece birgün sonra geliştirici Raven Software tarafından kaldırılmıştı.Bakalım bu son olaylarla birlikte geliştirici durumu düzeltmek için ne gibi adımlar atacak.

Call Of Duty Sezon 4 Reloaded Güncellemesi

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..