Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Genshin Impact 2.0 Güncellemesiyle Gelen Yenilikler
Genshin Impact 2.0 Güncellemesiyle Gelen Yenilikler


Donanım

Genshin Impact 2.0 Güncellemesiyle Gelen Yenilikler

Genshin Impact’a, Taşınmaz Tanrı ve Ebedi Euthymia isimli güncelleme 21 Temmuz’da gelecek..Bu güncellemenin getirdiği yenilikler neler? Ayrıntılı bilgi yazımızda…

Genshin Impact’a, Taşınmaz Tanrı ve Ebedi Euthymia isimli güncelleme 21 Temmuz’da gelecek..

Genshin Impact’e gelecek güncelleme, doğrudan 1.6’dan 2.0’a atlıyor. Bu yüzden muhtemelen oyunun şimdiye kadarki en büyük genişlemesi olacağı bekleniyor. Yeni NPC’ler, maceralar ve tabii ki pek çok şeyle dolu üç adadan oluşan yeni Inazuma bölgesini ekliyor.

gensin impact güncelleme inazuma bölgesi

Kesinlikle harika görünüyor ve geliştirici MiHoYo, stil üzerindeki büyük etkilerin Spirited Away, My Neighbor Totoro ve diğer Studio Ghibli filmlerinden olduğunu söylüyor. Güncelleme 2.0 da ana ve yan görevler ile Ayaka, Yoimiya ve Saya isimli üç yeni karakter var.

Genshin Impact 2.0 güncelleme karakterler

İnazuma Bölgesi

Mondstadt ve Liyue’nin aksine, Inazuma dört bir yanı denizlerle çevrilidir ve altı ana adadan oluşur, genellikle kuvvetli bir deniz meltemi ve gök gürültülü fırtınalar eşlik eder. kısacık şimşek ve Electro elementi, bölgeyi yöneten Electro Archon sonsuzluğun arayışına döndü.Inazuma’daki macera boyunca oyuncular eşsiz kültürel manzaraları, hikayeleri, sırları ve Inazuma ile tarihi bağlantıları keşfedebilecekler.

gensin impact v2.0 güncelleme inazuma bölge adaları 2 OA

Güncelleme PlayStation, PC ve mobil cihazlar arasında çapraz kaydetme ile gelecek, bu nedenle saatlerce beklemeyeceksiniz. Son olarak, yayın şu ana kadar üç küresel sınırlı kod sundu ve biz de güncelleyeceğiz. Elimizde AS6BQKLY9GLD, LS6T4L9ZZ7TH ve GBNA9J5H9Y4H kodları var ve bunları çeşitli oyun içi güzellikler için buraya giriyorsunuz.

Genshin Impact 2.0 Güncelleme Tanıtımı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

İndir

Scrap Garden, sevimli bir aile dostu bulmaca platform oyunudur..Scrap Garden İndir me linkleri sitemizde mevcuttur..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..