Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika'dan Oyun Stüdyosu Alacak 1 OA
Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika'dan Oyun Stüdyosu Alacak 1 OA


XBOX

Xbox Hindistan, Afrika veya Güney Amerika’dan Oyun Stüdyosu Alacak

Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika’dan Oyun Stüdyosu Alacak..Bu açıklamayı Xbox Başkanı Phil Spencer yaptı. Ayrıntılar haberimizde..

Xbox, geçtiğimiz günlerde oyun stüdyolarına yatırımlarına devam edeceğini birinci ağız olan Başkan Phil Spencer’dan duyurdu.

Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika'dan Oyun Stüdyosu Alacak

Başkan Phil Spencer, şirketin Hindistan, Afrika veya Güney Amerika’dan stüdyo satın almasını beklediğini ve bu olmazsa çok şaşıracağını söyledi. Bu açıklamaya Xbox Game Studios başkanı Matt Booty de destek vererek stüdyonun yalnızca birkaç yüz kişiden oluşmasını beklediklerini söyledi.

Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika'dan Oyun Stüdyosu Alacak OA

Xbox Game Studios’un Kuzey Amerika, Avrupa veya Japonya üçgeninde bulunan yirmiden fazla stüdyo ve yan işletmeleri bulunmaktadır. Şirket 2020 yılı Eylül ayında 7.5 Milyar Dolara oyun stüdyosu yatırım tarihine geçecek olan Bethesda’yı satın almıştı. Son olarak E3 2021 etkinliğinde Şirketin, IO Interactive, Crytek ve Avalanche Studios’yu satın aldığı söylentileri çıkmıştı. Farklı bir söylentide Bulut Oyun Hizmetinde yaşanmıştı. Henüz konuyla alakalı bir resmi açıklama bulunmuyor.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..

Söylenti

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor..Bu etkinlikte neler olacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızda..

İndir

İnfinity Kingdom Norheim'da geçen çizgi film tarzı bir strateji oyunudur.