Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Kadın Futbolu Football Manager Oyun Arşivi
Kadın Futbolu Football Manager Oyun Arşivi


Güncel

Kadın Futbolu Football Manager’a geliyor

Sports Interactive ve SEGA kadın futbolunu Football Manager’a getirmek için birkaç yıl sürecek projesini duyurdu..

Sports Interactive ve SEGA kadın futbolunu Football Manager’a getirmek için birkaç yıl sürecek projesini duyurdu..

Oyunun yapımcıları Sports Interactive ve Sega dün, kadın futbolunu Football Manager serisine getirmek için çok yıllı multi milyonluk bir projenin başladığını duyurdu. Bu projenin bağımsız bir kadın futbolu simülasyonu yaratmayacağını, mevcut oyunuaentegre edileceğini açıkladı. Menajerlerin hem erkek hem de kadın kulüplerinin kontrolünü ele geçirip bunlar arasında sorunsuz bir şekilde hareket edebilecekleri normal Football Manager oyununun devam edeceğini açıkladı.

Kadın Futbolu Football Manager'a Geliyor OA

Stüdyo, projeye kesin bir zaman dilimi koymadı ve “geliştirme ekibi, kadın futbolunun mümkün olduğu kadar gerçekçi ve serinin ünlü olduğu gerçekçilik ve detaylara gösterilen özen ile temsil edilmesini sağlamaya kararlı ve bu standarda ulaşılana kadar bir lansman tarihi açıklamayacak” açıklaması yaptı.

Sports Interactive’in stüdyo direktörü Miles Jacobson; “FM’nin bağımsız bir kadın futbolu versiyonunu yapmakla hiçbir ilgimiz yok. Yaptığımız şey, kadın futbolunu FM’e eklemek.. tek spor, tek oyun” diyerek noktayı koydu.

Miles Jacobson açıklamasının devamında;” Kadın futbolunu FM’ye eklemenin milyonlara mal olacağını ve sağladığı kısa vadeli geri dönüşün minimum olacağını biliyoruz. Ama mesele bu değil. Şu anda kadın futbolunun bir cam tavan olduğunu biliyoruz. Bunu kırmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Herkes için eşitliğe inanıyoruz ve çözümün bir parçası olmak istiyoruz.”

Kadın Futbolu Football Manager'a Geliyor 1 OA

Kadın futbolunu FM’ye getirmenin çok yıllı bir proje olacağı konusunda gerçekçiyiz. Bu aşamada sürecin tam olarak ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden tam olarak hangi versiyonunu söyleyemiyoruz. FM, kadın futbolunun ilk çıkışını yapacak, ancak planımızın bunu mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmek olduğundan emin olun, buna kaynaklar ekleyerek FM’in yeni sürümlerinden beklediğiniz tüm özellikleri almaya devam etmenizi sağlar. mevcut takım.”diyerek açıklamasını sonlandırdı.

Microsoft Flight Simulator 27 Temmuz’da Xbox’da!

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..