Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Microsoft Flight Simulator Xbox Oyun Arşivi
Microsoft Flight Simulator Xbox Oyun Arşivi


XBOX

Microsoft Flight Simulator 27 Temmuz’da Xbox’da!

Microsoft tarafından Wİndows PC’ler için yayınlanan amatör uçuş simulatörü Microsoft Flight Simulator oyunu şimdi Xbox konsoluna geliyor..

Microsoft’un Windosw PC için geliştirip 2006 yılında yayınladığı ve sürekli güncellemelerle günümüze uygun içeriğiyle Microsoft Flight Simulator 27 Temmuz’da Xbox SeriesX ve Xbox SeriesS’de yayınlanacak.

Microsoft Flight Simulator 27 Temmuz'da Xbox'da! OA

Amerikanın 11 Eylül Olaylarında pilotların bu uygulamada yaptıkları denemeler sayesinde planlarını kusursuz şekilde gerçekleştirdikleri bile söylenmişti. Microsoft Flight Simulator’un platforma gelişiyle alakalı Xbox Türkiye resmi twitter hesabı videolu bir paylaşım yaptı.

Microsoft Flight Simulator oyununa sahip olmak isteyenler her iki platform içinde Standart Sürüm 350.00 TL ve Deluxe Sürümü 550.00 TL(Xbox Game Pass Aboneleri için 440.00 TL) ödemek zorundalar.

Standart Sürüm Xbox Ön Sipariş

xbox indir oyun arşivi

Deluxe Sürüm Xbox Ön Sipariş

xbox indir oyun arşivi

Standart Sürüm Windows PC İndir

Deluxe Sürüm Windows PC İndir

Fortnite’nin Yeni Özelliği: Envanter Yönetimi

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..

Söylenti

Infinity Kingdom Çıkışının 6. Ayını Kutluyor..Bu etkinlikte neler olacak? Hepsi ve daha fazlası yazımızda..

İndir

İnfinity Kingdom Norheim'da geçen çizgi film tarzı bir strateji oyunudur.