Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Pokémon GO Fest 2021 20 Milyon Dolar Oyun Arşivi
Pokémon GO Fest 2021 20 Milyon Dolar Oyun Arşivi


Etkinlik

Pokémon GO Fest 2021 20 Milyon Dolar Kâr Ettirdi

Pokémon GO Fest 2021 17-18 Temmuz tarihleri arasında düzenlendi ve geliştiricisi aynı zamanda organizatörü Niantic şirketine 20 Milyon Dolar Kâr elde ettirdi..

Pokémon GO Fest 2021 17-18 Temmuz tarihleri arasında düzenlendi. Analiz şirketi Sensör Tower etkinlik verilerini açıkladı.

Oyunun geliştiricisi ve organizatörü Niantic, 5. kez düzenlenen Pokémon GO Fest etkinliği 2021 yılında iki günde toplam yaklaşık 21 Milyon $ gelir elde etti. Günlük bazda 17 Temmuz günü 11 Milyon $ ve 18 Temmuz da 9.8 Milyon $ gelir sağladı.

Etkinlik boyunca yaklaşık 1.5 milyar Pokémon yakalandı. 900 milyonun üstünde PokéStops döndürüldü. 23 milyondan fazla baskın gerçekleştirdi ve oyuncular toplu olarak 125 milyon kilometreden fazla yürüdü.

Pokémon GO Fest 2021 etkinliğinde oyuncular normal hafta sonlarına oranla 3.5 kat daha fazla harcama yaptı. Bu harcamalar son 5 yılın en iyileri arasında.(Tabiki 20 Şubat 2021’de kazandığı 11.1 milyondan bu yana konum tabanlı oyunun en kazançlı günü).

Son olarak Pokémon GO’nun son 5 yılda 5 milyar dolar gelir elde ettiği doğrulanmıştı. Oyunun sadece 2021’de App Store ve Google Play genelinde küresel oyuncu harcamalarından 731,3 milyon dolar gelir elde ettiği ortaya çıkmıştı.

Pokémon Unite Şimdi Nintedo Swich’te Yayında!

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!