Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Pokémon Unite Oyun Arşivi


Nintendo

Pokémon Unite Çarşamba Günü Sadece Nintendo Switch’te !

Pokémon Unite, The Pokémon Company ve Tencent’in ilk ortak projesi olarak 21 Temmuz’da Nintendo Switch konsolu için çıkıyor..Ayrıntılar yazımızda..

Pokémon Unite, The Pokémon Company ve Tencent’in ilk ortak projesi olarak 21 Temmuz’da Nintendo Switch konsolu için çıkıyor..

Pokémon Unite, oyuncuların belirli bir sürede en çok puanı kimin kazanabileceğini görmek için beşe beş savaşlarda birbirleriyle yarışacakları takım tabanlı bir Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası ((Multiplayer online battle arena) MOBA)) video oyunudur.

Pokémon Unite Oyun Arşivi 2

Pokémon Unite, ücretsiz yüklendikten sonraibrkaç seviyeden sonra oyun içi satın almalar da gereklidir. Bu sürümde oyuncular arkadaşlarınızdan da yardım alabilecek ve Pokémon’unuzu geliştirebileceksiniz. Oyun klasik Pokémon serisinin 14. sürümüdür. Ayrıca oyunun 2021 Mart ayında bir BETA sürümü Kanada’da deneme aşamasındaydı.

Pokémon Unite Oyun Arşivi 3

Pokémon UNITE, Eylül 2021’de mobil cihazlarda kullanıma sunulacak ve hem mobil cihazlarda hem de Nintendo Switch’te Fransızca, İtalyanca, İspanyolca ve Almanca dil desteği de içerecek.

Pokémon Unite Mobil Sürümü

Pokémon Unite Eylül ayında İOS ve Android sürümü de gelecek. Ayrıca oyunu 31 Ağustos’a kadar yükleyen oyuncular Zeraora Pokémon’unu oyunda kullanabilecekleri Unite lisansına sahip olacaklar. Bununla da kalmayan yeniliklerden bir diğeri de Nintendo Switch ve mobil cihazlar arasında bir platformlar arası geçiş özelliğini de destekleyecek olması.

Pokémon Unite Nintendo Oyun Arşivi 4
nintendo indir oyun arşivi

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!