Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Assassin's Creed Valhalla The Siege Of Paris OA
Assassin's Creed Valhalla The Siege Of Paris OA


Donanım

Assassin’s Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı

Assassin’s Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın ikinci genişleme paketi The Siege of Paris DLC(İndirilebilir içerik)’sinin 12 Ağustos’ta çıkacağını açıkladı..

Assassin's Creed Valhalla The Siege Of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı OA

Assassin’s Creed Valhalla da ana oyunun olaylarından sonra geçen The Siege of Paris, Eivor’un daha fazla silah toplamak, yeni yetenekler öğrenmek ve daha zorlu düşmanları ortadan kaldırmak için batı Avrupa bölgesi Francia’ya seyahat ettiğini görüyoruz. Paris Kuşatması, Assassin’s Creed Valhalla’nın son genişleme paketi Wrath of the Druids’i takip edecek.

Assassin's Creed Valhalla The Siege Of Paris Çıkış Tarihi OA

Paris kutlamasından önce oyun içi etkinlik olan Sigrblot Festivali olacak. 29 Temmuz – 19 Ağustos’a kadar sürecek olan Ravensthorpe kampında, uçuş yarışmaları, yerleşim dekorasyonları ve tek elle kullanılan kılıç Skrofnung dahil olmak üzere katılabileceğiniz çok sayıda etkinlik ve kazanılacak çeşitli ödüller olacak.

The Siege of Paris’in resmi müziği 12 Ağustos’da genişleme paketiyle aynı anda piyasaya çıkacak. Bugün çıkacak Assassin’s Creed Valhalla 27 Temmuz Güncellemesi haberimize göz atmayı unutmayın..

EA Originals, Lost In Random Çıkış Tarihi Açıklandı

Haberimize Göz Atın

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..