Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Assassin's Creed Valhalla'da 27 Temmuz Güncellemesi OA
Assassin's Creed Valhalla'da 27 Temmuz Güncellemesi OA


Donanım

Assassin’s Creed Valhalla’da 27 Temmuz güncellemesi

Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft tarafından 2020’de yayınlanan aksiyon rol yapma oyunudur ve Assassin’s Creed serisinin on ikinci ana oyunudur..

Assassin’s Creed Valhalla resmi twitter hesabından 27 Temmuz tarihinde gelecek yeni seviye “Level Scaling” güncellemesini duyurdu.

Assassin’s Creed Valhalla’nın ayarlarında gömülü bulunan seviye ölçeklendirme özelliğinin bir ekran görüntüsünü yayınlayarak haberi açıkladı. Oynanış sekmesi altında, seviye ölçeklendirmeyi, en baştan Nightmarish’e kadar beş ayar ile ayarlayabileceksiniz. Bu özellik bir kez açıldığında, düşmanların oyundaki kendi seviyenize göre ne kadar hızlı ölçekleneceğini değiştirecektir.

https://twitter.com/assassinscreed/status/1418601821531041799?s=20

Assassin’s Creed Valhalla’ya 27 Temmuz Salı günü gelecek özelliği; daha dengeli veya zorlu bir deneyim için düşman gücünü ayarlamanıza olanak tanıyan yeni bir seviyelendirme ölçeklendirme özelliği olarak açıklandı.

Assassin’s Creed Valhalla Hikayesi Tanıtımı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..

Fırsat

Steam Günlük İndirim'de Bugün:Everspace 2 Ve .Hack//G.U. Last Recode oyunları bulunuyor..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..