Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Xbox Game Pass OA
Xbox Game Pass OA


XBOX

Çok Yakında Xbox Game Pass’a Gelecek Oyunlar Açıklandı

Xbox, Temmuz ayında Game Pass’a gelecek yeni içeriklerini resmi sitesinden yaptığı açıklamayla duyurdu. Bu yeni içerikleri gelin hep beraber tanıyalım..

Xbox, resmi sitesinde yaptığı açıklamayla Game Pass’a gelecek, konsol, bulut ve de mobilden oynanabilecek oyunları tanıttı. Gelin bu oyunları kısaca tanıyalım;

Çok Yakında Xbox Game Pass'a Gelecek Oyunlar OA
"Görsel Xbox'dan alınmıştır"

Dragon Quest Builders 2 – 8 Temmuz (Bulut)

Square Enix’in yayıncılığını, Square Enix ve Omega Force’un geliştiriciliğini yaptığı oyun bir aksiyon rol yapma oyunudur. Yalnız veya maksimum 4 oyuncuyla savaşın, keşfedin, inşa edin ve hasat edin. Oyun 2018’de PS4 ve Nintendo için, 2019’da PC ve son olarak 2021 yılında Xbox platformu için yayınlanmıştır.

Tropico 6 – 8 Temmuz(Bulut, Konsol ve PC)+Xbox Kimliği

Limbic Entertainment tarafından geliştirilen oyun inşaat ve yönetim üzerine konuludur. Oyunun altıncı serisinde bir adayı baştan sona istediğiniz şekilde inşa edecek ve yönetmeye çalışacaksınız. Peki halk sizin yönetiminizden memnun kalacak mı? Hepsi ve fazlası oyunda sizi bekliyor.

EA UFC 4 – 8 Temmuz (Konsol)

UFC 4, Electronic Arts’ın grup şirketleri EA Vancouver ve EA Sports’un ürünü olan tek ve çok oyunculu karma dövüş konulu oyunudur. Sıradan bir dövüşçü olarak başlayacak ve UFC Şampiyonluğu unvanı için mücadele edeceksiniz. Peki sen buna hazır mısın?

Bloodroots – 15 Temmuz(Bulut, Konsol ve PC)+Xbox Kimliği

Bay Wolf. O yanındakiler tarafından ihanete uğradı ve ölüme terk edildi. Ancak pes etmedi. Bunu ona yapanlardan intikam almaya kararlı. Ancak o yalnız ve düşmanları kalabalık. Ona yardım etmeye hazır mısın?

Farming Simulator 19 – 15 Temmuz(Bulut, Konsol ve PC)

Amerika ve Avrupa. Bu iki kıtada devasa bir çiftliklerin ve hayvanların seni bekliyor. Yeni nesil çiftçilik oyununda tarla ekmeye, hasat etmeye, hayvanları yemlemeye ve farklı deneyimlere yeniliklere hazır ol.

The Medium – 15 Temmuz(Bulut)+ Xbox Kimliği

Polonyalı Bloober Team tarafından geliştirilen psikolik-korku türünde bir oyun olan The Medium, 2021 yılında yayınlanmıştır. terkedilmiş bir otelde sıradışı deneyimlere, bulmaca çözmeye, rahatsız edici sırları öğrenmeye ve ruhlardan kaçmaya hazır olun.

Bu yeni içerikler Xbox Game Pass özelliğiyle PC, Konsol ve Bulutta sizlerle olacak. Bazı oyunlar için Xbox kimlik şartı bulunmakta. Yeni içeriklerde görüşmek üzere Dostça Kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!