Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

playstation plus temmuz OA
playstation plus temmuz OA


Playstation

PlayStation Plus Temmuz Ayı Oyunları Açıklandı!

PlayStation Plus da Temmuz ayı programı açıklandı. PlayStation Plus da Temmuz ayı heyecan verici çatışmalar, yoğun korku, dövüş sanatları aksiyonunu içeriyor. Ayrıntılar haberimizde..

PlayStation Plus da Temmuz ayı programı açıklandı. PlayStation Plus da Temmuz ayı heyecan verici çatışmalar, yoğun korku, dövüş sanatları aksiyonunu içeriyor. Zevkiniz ister birinci şahıs nişancı oyunları (Call of Duty: Black Ops 4), en iyi arcade yumrukları (WWE 2K Battlegrounds). Üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu (A Plague Tale: Innocence). Veya küresel liderlik tablolarında yükselme mücadelesi ile ilgili olsun(Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown). Ve geçen ay kaçırdıysanız, Virtua Fighter şu anda mevcut.

Resim PlayStation Blogundan Alınmıştır.

PlayStation Plus Temmuz Ayı Oyunları

Call of Duty: Black Ops 4(PS4 ve üzeri)

Call of Duty: Black Ops 4, birinci şahıs nişancı hayranları için aksiyon dolu bir çok oyunculu üçlü modunu sunar. İlk olarak, oyuncuları dünya çapında karşı karşıya getiren serinin ikonik çok oyunculu deneyimi var. İkincisi, sizin ve arkadaşlarınızın ölümsüzlerle savaşmasına izin veren hayranların favorisi Zombies deneyimidir. Son olarak, battle royale’den ilham alan yoğun bir geniş harita modu olan Blackout var. Blackout, tüm seriden karakterleri, yerleri, silahları ve teçhizatı topyekün hayatta kalma savaşında bir araya getiriyor.

WWE 2K Battlegrounds(PS4 ve üzeri)

WWE dünyası, dünya çapında etkileşimli ortamlarda en sevdiğiniz WWE Süper Yıldızları ve Efsaneleri savaşırken üst düzey, arcade aksiyonlu savaş alanınızdır. Benzersiz karakterlerin ve Savaş Alanlarının kilidini açarken yeni bir hikaye modunda oynayın. Steel Cage, Royal Rumble ve daha fazlası gibi maç türlerinde özel yetenekler ve güçlendirmeler kullanarak yarışın! Çevrimiçi Turnuvalarda yarışın veya dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı Savaş Alanının Kralı olun. Ayrıca, yerel çok oyunculu modda savaşın ve arkadaşlarınıza hükmedin.

A Plague Tale: Innocence(Yalnızca PS5 sürümü)

Büyük beğeni toplayan macera, 4K yerel çözünürlük, hedeflenen 60 FPS, son derece iyileştirilmiş görseller ve hızlı yükleme ile PS5’te çıkıyor. Ayrıca oyun PlayStation Plus’ta ilk kez sahneye çıkıyor. Tarihin en karanlık saatlerinde yürek burkan bir yolculukta genç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun hikayesini takip edin. Engizisyon askerleri tarafından avlanan ve durdurulamaz fare sürüleriyle çevrili olan. Amicia ve Hugo, birbirlerini tanıyacak ve güveneceklerdir. Ezici zorluklara karşı hayatta kalmaya çalışırken, bu acımasız, affetmeyen dünyada bir amaç bulmak için savaşacaklar.

PlayStation Plus’ta tüm bu oyunları 6 Temmuz Salı’dan 2 Ağustos Pazartesi’ye kadar konsol kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!