Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

GOD OF WAR: RAGNAROK 2022 OA
GOD OF WAR: RAGNAROK 2022 OA


Playstation

God of War: Ragnarok Gerçekten 2021’de mi Çıkacak?

God of War:Ragnarok, Esin kaynağını İskandinav mitolojisinden almaktadır. Oyun, eski Norveç’te geçer ve ana kahramanlar Kratos ve küçük oğlu Atreus’dur. Oyunun, önceki serisinde Kratos’un Şir tanrısı Baldur’u öldürmesinden sonra İskandinav tanrılarının ölümlerini anlatan ve günlerin sonunu getiren bir dizi olayı içeren Ragnarök ‘u başlatır.

The God Of War: Ragnarok ‘un PS4 teki 2018 yılında çıkan Selefinin ezici başarısının ardından muhtemelen en çok beklenen PlayStation 5 oyunudur.

Yapım şirketi Sony, 2020 yılında bir basın etkinliği sırasında 2021 yılı için lansman penceresi yayınladı. Daha sonra oyunla alakalı çok az haber yayınlandı. Büyük olasılıkla God of War: Ragnarok 2021 yerine 2022 ‘de piyasaya çıkacak gibi görünüyor .

Savaş Tanrısı: Ragnarok ‘un  bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi oldukça hızlı bir geri dönüş olur. 2018 de piyasaya çıkmış bir oyunun devamı niteliğindeki serisinin üç yıl gibi bir sürede tamamlanıp yayınlanması hayranlar için sonsuzluk gibi görünebilir, ancak aslında alternatif geliştiriciler tarafından yapılmayan God of War gibi bir AAA serisi için kısa bir süre . God of War gibi bir oyundaki sanat, ses, müzik ve animasyonunun özellikle yeni bir konsolda (ki bu PS5 oluyor) son teknoloji olması bekleniyor ve bu ucuz veya kolay değil.

god of war oa ps5 için

Peki God of War: Ragnarok Neden Gecikti!

God of War geliştiricisi Santa Monica Studio her stüdyo gibi pandeminin ortasında proje üzerinde çalışıyor. Ancak büyük geliştiricilerin tamamen uzak bir ortamda çalışmayı zor bulmaları  oyunun gecikmesine de yol açmıştır . Stüdyo yıl içinde yüz yüze çalışmaya dönebilse de aylarca süren üretkenliği çoktan kaybetmiş olabilir. Salgınının kontrolünü beklemek, oyunun lansmanı için faydalı olabilir . Bunu beklemek etkinliklerin geri dönüşünü ve daha güçlü bir ekonomiyi kullanmak anlamına gelebilir. Belkide en büyük sıçramayı mümkün kılabilir. Daha geniş bir PS5 kurulum tabanından bahsetmiyorum bile. Kaya gibi sağlam bir kalite kontrol testine ve maksimum tanıtıma ihtiyacı olacak.

God Of War: Ragnarok PS5 OA

Editörün Notu;

PS5 için çıkacak olan  God of War: Ragnarok, 2018 oyununun aksine doğrudan devam oyunu olacak. “Ragnarok” kelimesi Eski İskandinav dilinde “tanrıların kaderi” anlamına gelir. Odin, Thor ve Loki gibi tanrıların ölür ve, dünyanın suya batar. İnsanlığın yeniden dirildiği ve dünyayı yeniden inşa ettiği kıyamet olayına atıftır. Bu olay God of War gibi bir oyun için kaçınılmaz hikayeydi. Bu olay, 2018 yılında  God of War  oyununa inşa edildi.  Aslında oyunseverler Kratos ‘un, oğlu Atreus ile geri döneceği gerçeğinden daha fazlasını biliyor. Oyun lansmana yakın bir yerde olsaydı, daha somut ayrıntılar muhtemelen bizimle paylaşılırdı.

2022 de bu oyunla ilgili daha detaylı içeriklerde görüşmek üzere dostça kalın..

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?