Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

valorant yeni katil robotu ajan kay/o OA
valorant yeni katil robotu ajan kay/o OA


PC

Karşınızda Valorant’ın Yeni Katil Robotu : Ajan KAY/O

Valorant, düşman yeteneklerini susturan bir katil robotu olan Ajan KAY/O ‘yu tanıttı. Bu robotun en önemli özelliği yetenek susturucu olması. Detaylar haberimizde..

Valorant, düşman yeteneklerini susturan bir katil robotu olan Ajan KAY/O ‘yu tanıttı. Bunu kısa bir tanıtım videosuyla gerçekleştirdi. Bu robot sade, orta seviye bir ölüm makinası. Çok özellikli bu robotu yakından tanıyalım..

Valorant katil robot ajan KAY/O OA

Valorant ‘ın katil robotu ajan KAY/O, tamamen rakiplerinizin avantajlarını ortadan kaldırmakla ilgili. Ana yeteneği, duvarlara yapışan ve belirli bir yarıçaptaki düşman yeteneklerini susturan bir fırlatma bıçağıdır.

Evet, bu onu aynı şekilde yetenek bastırıcı mermiler atabilen bir robot olan Apex Legends’ Revenant’a benzetiyor. Ancak KAY/O’nun araç setinin geri kalanı onun Respawn’ın iskelet suikastçısından öne çıkmasına yardımcı oluyor.

KAY/O’nun nihai gücü, bastırma enerjisi darbeleri yayarak bu susturma yeteneği üzerine kuruludur. Bu etki aynı zamanda savaş simülasyonu ile botu güçlendirir ve bu durumda düşerse, müttefikler gelip onu diriltebilir. Diğer iki yeteneği, sırasıyla bir flaş ve bir parça bombasıdır. İkinci özelliği yani parça bombası, duvarlara yapışır ve patlama anında birçok kez patlar.

KAY/O’nun yetenek karşıtı yetenekleri, Valorant‘ın farklı karakterlerin beceri setleri arasındaki sürekli etkileşimi bağlamında tamamen anlamlıdır.

Valorant ‘ın Yeni Katil Robot Ajan KAY/O 22 Haziranda gelecek 3. Bölüm güncellemesiyle oyuna dahil olacak.

Valorant Katil Robot Ajan KAY/O Tanıtım Videosu

Bakmanda Fayda Var: Bugün Steam’de Ücretsiz Yayınlanacak Oyunlar!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..

Etkinlik

Ariana Grande'li Fortnite Rift Turu 6 Ağustos'ta Başlıyor...detaylar yazımızda..