Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

pubg mobile 1.5 yaması oyun arşivi
pubg mobile 1.5 yaması oyun arşivi


Mobil

PUBG Mobile 1.5 Yaması ve Yenilikleri

Yeni Güncellemeyle yeni ateşli silahlar ve araçlar, Royale Pass’ta büyük değişiklikler,Tesla Gigafactory,Mission Ignition’da geleceğin teknolojisi ve birçok özellik geliyor..

Yeni PUBG Mobile 1.5 Güncellemesi yeni ateşli silahlar ve araçlar, Royale Pass’ta büyük değişiklikler,Tesla Gigafactory,Mission Ignition’da geleceğin teknolojisi konularında birçok değişiklik ve iyileştirme içeriyor..

pubg-mobile-1-5-yama-oa

PUBG Mobile 1.5 Yaması Bazı Önemli Noktaları

 • Erangel artık Teknoloji ve enerji şirketi DynaHex’de ve orada uzun vadeli teknolojik üs kuruyor.
 • DynaHex, Erangel’in altı ana alanını askeri savunma, enerji kullanımı, ulaşım ve lojistik ve son teknoloji bilimsel araştırmalara dayalı olarak dönüştürdü.
 • Pochinki(Yeni Transit Merkezi), Erangel’in ulaşım ağının çekirdeğidir ve şimdi adanın transit merkezi haline dönüştü.
 • Georgopol artık bir komuta merkezi ve tam otomatik depolu bir liman.
pubg mobile 1.5 patch oyun arşivi
 • Okul artık Teknoloji Merkezi ve orada bilimsel araştırma sonuçları ve son teknoloji ürünler burada sergilenecek.
 • Askeri Üs, tüm adanın güvenliğini izlemekten ve silahlı destek sağlamaktan sorumlu olan Güvenlik Merkezi olmuştur.
 • Lojistik Merkezi, Yasnaya Polyana’da bulunuyor ve Erangel’e gelen malzemeler için önemli bir dağıtım merkezi haline dönüştü.
 • Enerji Merkezi (önceden Mylta Power), adanın tüm askeri ve sivil binalarının enerji yükü ondadır.
pubg mobile 1.5 patch 3 OA
 • Adalar arası seyahati kolaylaştırmak için haritaya hiper hatlar eklendi. (Bu seyahat etmenin sıkıcı bir yolu gibi görünüyorsa, o zaman hava konveyörünü tercih edebilirsiniz! Bu şehir dışı alanları bulun ve seyahat etmek için kendinizi havaya fırlatın.)
 • Yeni silah ASM Abakan; 5.56 mm’lik mermiler atar ve üç atış moduna sahiptir: tam otomatik, iki atışlı seri çekim ve tek atış. Bu ateşli silahı özel yapan şey, ilk iki atışın son derece hassas olması ve hızlı bir şekilde art arda ateşlenebilmesidir.
 • MG3 Hafif Makineli Tüfek; 7.62mm mermi kullanıyor ve bu canavar dakikada 990 mermiye kadar ateş edebilir ve süper güçlüdür. Ancak sadece hava damlalarında bulunur.(Artık MG3 airdroplara eklendiğine göre, M249 airdroplardan kaldırılacak ve bunun yerine haritanın tamamında yerde Klasik Modda ortaya çıkacak.)
 • Taktik işaretleme cihazı, isyan kalkanı, atlama işaretleri, otomatik paraşütler ve daha fazlası gibi Görev Ateşleme ile sınırlı bazı öğeler de yeni güncellemede mevcut.
pubg mobile 1.5 patch 4 OA
 • Tesla Gigafactory haritada görünecek. Araba montaj sürecini başlatmak ve bir Tesla aracı – Model Y oluşturmak için fabrikadaki montaj hatlarının tüm anahtarlarını etkinleştirin.
 • Bunların dışında hızlı tekerlek, ateşli silah ayarları, muhimmat rengi, zafer fotoğrafı, zafer heykeli, atılabilir sarf malzemler gibi birçok değişim bulunuyor.
 • RP S19 sona erdikten sonra Royale Pass, Royale Pass Ayı olarak ayarlanacak ve oyuncular ilk kez eriştikten sonra özel bir hoş geldin hediyesi talep edebilecekler(Zaman,fiyat,görevlendirme ayarları,ekstra ödüller ve derece düşürme özelliklerinde ufak değişimler)
 • Ayrıca oyunda performans ve güvenlik iyileştirmeleri yapıldı.
pubg mobile 1.5 patch 5 OA

Son olarak 9-16 Temmuz arasındaoyunu güncelleyenler 2.888 BP,100 AG,Victorian Maiden Sırt Çantası (3d) ×1. kazanacaklar. Çokdaha detaylı bilgiye buradan öğrenebilirsiniz.

PUBG MOBILE, 9 Temmuz itibariyle güncellemeleri yayınlamaya başladı. Bu güncelleme için sunucu çevrimdışına alınmayacak. Bu güncelleme, Android cihazlarda 686 MB depolama alanı gerektirir. iOS sürümü 1.64 GB gerektirir. PUBG Mobile 1.5 Yaması şuan App Store ve Google Play’de..


PUBG Mobile Temmuz Ayı Redeem Kodları Burada!

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

Mobil

İOS ve Android için Activision tarafından yayınlanacak Yeni Call Of Duty Mobile geliyor..Ayrıntılar haberimizde...

eSpor

Türkiye Espor Federesyonu himayesinde düzenlenen Türkiye Kupası PUBG Mobile oyununda Şampiyon 2 gün süren zorlu mücadelelerden sonra belli oldu..