Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Farming Simulator 22 İndir Oyun Arşivi
Farming Simulator 22 İndir Oyun Arşivi


Güncel

Farming Simulator 22 Hemen Sipariş Et!

Farming Simulator 22, Giants Software tarafından geliştirilen çiftlik-çiftçilik simülasyonlu video oyundur..Oyun 21 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak..

Farming Simulator 22, 21 Kasım 2021 tarihinde aşağıda belirttiğimiz platformlarda yayınlanacak çiftlik simülasyonu oyunudur. Ön siparişinizi şimdi oluşturabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Farming Simulator, Giants Software tarafından geliştirilen çiftlik-çiftçilik simülasyonlu video oyundur. Oyunda haritalar genellikle Amerika ve Avrupa’dan alıntı yapılmıştır.Oyuncular tarım ve hayvancılık ile uğraşabilir, ekin yetiştirebilir ve çiftlikten elde ettikleri ürünleri satabilirler.

Nasıl Oynanır

Oyuncular belli bir toprak ve çiftlik hayvanlarıyla oyuna başlarlar. Daha sonra tarım, hayvancılık ile uğraşacak ektikleri ekinleri ve hayvanlardan elde ettikleri ürünleri pazarda satarak para kazanacaklar. Tüm bunları yaparken zaten seviyeleri yükselecek ve yeni hayvan ve toprakları çiftliklerine kazandıracaklar.

Ön Kayıt

google play indir oyun arşivi
app store indiroyun arşivi
PlayStation İndir Oyun Arşivi
xbox indir oyun arşivi
stadia oyun arşivi
nintendo indir oyun arşivi

Görseller

Farming Simulator 22 İndir 2 OA
Farming Simulator 22 İndir 1 OA
Farming Simulator 22 İndir OA

Farming Simulator 22 Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Shadow Fight 3 Efsanesi hakkında bildiklerimizi anlattık. Oyunun hilesi var mı nasıl oynanır. Hileli APK indirmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

Güncel

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı..New World,New World Deluxe Edition,The Ascent,Tribes of Midgard,Orcs Must Die 3,Valve Index VR Kit ve..devamı yazımızda..

Mobil

The Witcher serisinden ilham alınarak ortaya çıkan Monster Slayer 21 Temmuz da Mobil platformlar(İOS-Android) için yayınlanmıştı...

Video

Ücretsiz oynanan devasa çok oyunculu rol yapma oyunu Bless Unleashed PC’ye geliyor.. İşte tanıtım videosu..