Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Farming Simulator 22 İndir Oyun Arşivi
Farming Simulator 22 İndir Oyun Arşivi


Güncel

Farming Simulator 22 Hemen Sipariş Et!

Farming Simulator 22, Giants Software tarafından geliştirilen çiftlik-çiftçilik simülasyonlu video oyundur..Oyun 21 Kasım 2021 tarihinde yayınlanacak..

Farming Simulator 22, 21 Kasım 2021 tarihinde aşağıda belirttiğimiz platformlarda yayınlanacak çiftlik simülasyonu oyunudur. Ön siparişinizi şimdi oluşturabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Farming Simulator, Giants Software tarafından geliştirilen çiftlik-çiftçilik simülasyonlu video oyundur. Oyunda haritalar genellikle Amerika ve Avrupa’dan alıntı yapılmıştır.Oyuncular tarım ve hayvancılık ile uğraşabilir, ekin yetiştirebilir ve çiftlikten elde ettikleri ürünleri satabilirler.

Nasıl Oynanır

Oyuncular belli bir toprak ve çiftlik hayvanlarıyla oyuna başlarlar. Daha sonra tarım, hayvancılık ile uğraşacak ektikleri ekinleri ve hayvanlardan elde ettikleri ürünleri pazarda satarak para kazanacaklar. Tüm bunları yaparken zaten seviyeleri yükselecek ve yeni hayvan ve toprakları çiftliklerine kazandıracaklar.

Ön Kayıt

google play indir oyun arşivi
app store indiroyun arşivi
PlayStation İndir Oyun Arşivi
xbox indir oyun arşivi
stadia oyun arşivi
nintendo indir oyun arşivi

Görseller

Farming Simulator 22 İndir 2 OA
Farming Simulator 22 İndir 1 OA
Farming Simulator 22 İndir OA

Farming Simulator 22 Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

İndir

CSR 2 Racing Avrupa Etabı Ağustos'ta Geliyor.Yayıncı Zynga, her zaman popüler olan oyunu CSR Racing 2 için yeni bir oyun içi çoklu etkinliği düzenliyor.Ayrıntılar...

PC

Ubisoft, Tom Clancy's serilerinin devamı olan ve aynı karakterlerinde yer alacağı son oyunu XDefiant'in tanıtımını yaptı..Ayrıntılar yazımızda..

Güncel

TennoCon 2021 etkinliği öncesi oyunun geliştiricisi Digital Extremes’in işletme müdürü Sheldon Carter yeni özelliği duyurdu..Ayrıntılar yazımızda...

Bulut

Riders Republic Ubisoft'un yayıncılığını yaptığı birspor video oyunudur. Beş ana spor dalı mevcut olduğu oyunun çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı.YENİ TARİH yazımızda..