Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?Söylenti

Dr. Disrespect Call of Duty: Warzone’u Kaldırdı!

Raven Software hakkında hava attığı ve stüdyonun ne yaptığını bilmediğini iddia ettiği videosunu izlemiştik. Ancak bu sürpriz oldu. Video yazımızda.

Oyun kaldırmak da nereden çıktı?

Dr. Disrespect “Sıkıldım” dedi ve kaldırdı. Tabii ki biz onun yakın zamanda Raven Software hakkında hava attığı ve stüdyonun ne yaptığını bilmediğini iddia ettiği videosunu izlemiştik ve bir kırılma noktası bekliyorduk.

Sıkıldım dedi ve kaldırdı!

Gulag da geçen bir sahnede öldü ve bu duruma çok sinirlendi. Bu an, 21 Temmuz yayınının iki saat kırk iki dakikasından sonra görülebilir.

İlgili video

Dr. Disrespect Call Of Duty: Warzone’u Kaldırma sebebini yorumlayalım

Verdansk 84’ün orijinal haritaya son derece benzer olması ve Ural Dağları haritasının sağlayabileceği yepyeni oyun alanından çok uzak olması nedeniyle birçok kişi gibi bizde Verdansk 84’ü bir hayal kırıklığı olarak görüyoruz. Dr. Disrespect de bizim gibi, haritanın iyi oynadığını kabul etse de, kendisinde görmek istediği değişim düzeyini göremediğini ve bu haritanın oyununu kötü etkilediğini belirmiş, Oyuna olan ilgisizliğinin “kötü oynamasına” yol açtığını, bu da deneyimine büyük zarar verdiğini eklemişti.

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?