Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

riders republic OA
riders republic OA


Bulut

Ubisoft Riders Republic’in Çıkış Tarihini Erteledi

Riders Republic Ubisoft’un yayıncılığını yaptığı birspor video oyunudur. Beş ana spor dalı mevcut olduğu oyunun çıkış tarihinin ertelendiği açıklandı.YENİ TARİH yazımızda..

Ubisoft yeni ekstrim spor oyunları simülasyon oyunu Riders Republic’in 2 Eylül’de çıkacağını duyurmuştu. Ancak şirket geçtiğimiz gün paylaştığı blog haberinde oyunun çıkış tarihi ile ilgili bir erteleme olduğunu duyurdu.

riders republic 1 OA

Ubisoft açıklamasında; “Bu devasa çok oyunculu oyun alanında ilk kez uygulamalı olarak hareket edeceksiniz ve ne düşündüğünüzü duymak için sabırsızlanıyoruz.Tüm oyunculara en iyi oyunu sunabilmemiz için zorlu bir kararla çıkış tarihimizi 2 Eylül’den 28 Ekim’e erteledik. Bu bize deneyimde ince ayar yapmak için daha fazla zaman tanıyacak ve size oyuna başlamanız için bir şans daha verecek.Yakında paylaşacak daha çok şeyimiz olacak, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!” dedi.

riders republic 3 OA

Riders Republic’i Tanıyalım

Riders Republic Ubisoft’un yayıncılığını yaptığı birspor video oyunudur. Oyunda beş ana spor dalı mevcut. Bunlar; dağ bisikleti , kayak , snowboard , wingsuit uçuş ve roket wingsuit’tir. Oyunda rekabeti doyasıya yaşamanız için 50’den fazla oyuncu aynı anda oynayabilecek. Şirketin devasa çok oyunculu spor oyunu sloganı burdan geliyor. Oyun Microsoft Windows, PlayStation, Luna, Stadia, Xbox platformlarında 28 EKim tarihinde yayınlanacak.

Riders Republic Tanıtım Videosu

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..

eSpor

TESFED Türkiye Kupası PUBG Şampiyonu dün ve bugün yapılan maçların ardından ORGLESS oldu.