Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Supraland-Oyun-Arsivi-Headline
Supraland-Oyun-Arsivi-Headline


PC

Supraland : Hakkında Herşey

Supraland, Supra Games tarafından geliştirilen bir Birinci Şahıs açık dünya bulmaca oyunudur. Başlıca ilham kaynakları Zelda, Metroid ve Portal’dır.

Supraland Hakkında

Supraland, Supra Games tarafından geliştirilen bir Birinci Şahıs açık dünya bulmaca oyunudur. Başlıca ilham kaynakları Zelda, Metroid ve Portal’dır.

Bu müthiş birinci şahıs açık dünya bulmaca platform oyununda, oyuncak köyünü kurtarmak için zorlu bir maceraya atılarak dilediğiniz bilmeceleri çözebilir ve eğlenebilirsiniz.

supraland-oyun-arsivi-ekran-resimleri

Nasıl Oynanır?

İç içe bölümlerden oluşan devasa bir dünyayı keşfederken oyunda ilerledikçe muazzam yeni yetenekler kazanacak ve bunları birleştirerek yaratıcı bulmacaları çözüp gizli sırları açığa çıkacaksınız. Müthiş hızlı birinci şahısızla savaşında akın akın üzerine gelen düşmanları yok ederken ve Mavi Kral ile yapacağınız nihai karşılaşmaya doğru ilerleceksiniz.

supraland-oyun-arsivi-ekran-resimleri-2

Oyun Özellikleri

Oyun özellikleri: – Açık dünya bulmacaları ve platform aksiyonu ile dolu 12-25 saat oyun süresi – Aranıp bulunmayı bekleyen yüzlerce sır ile tatminkar bir keşif deneyimi vaat eden, mini bir “sandbox”ta dev bir macera – İlgi çekici yükseltmeler ile kazanılacak yeni silah ve yetenekler – Her yaşa uygun görseller eşliğinde sayısız zorlu bulmaca.

Supraland Hileleri

Maalesef bilinen bir Supraland hilesi bulunmuyor. İlerleyen günlerde bu konu ile ilgili daha detaylı bir yazı paylaşacağız.

supraland-oyun-arsivi-ekran-resimleri-1

Oyunun Videosu

Editör fikirleri:

Bu müthiş birinci şahıs açık dünya bulmaca platform oyununda, oyuncak köyünü kurtarmak için zorlu bir maceraya atıldığında bilmeceler ile oyunu ilerletirken birinci şahıs karakterinle de düşmanlara karşı amansız bir mücadele vereceksin. Oyun Arşivi ailesi editörünüz olarak oyunu çok beğendim ve özellikle ebeveyn çocuk bütünleşmesi için ideal bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?