Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

halo infinite oa detaylı inceleme
halo infinite oa detaylı inceleme


XBOX

Halo Infinite Çıkış tarihi belli Oldu

Master Chief , Reclaimer Saga’nın üçüncü bölümü olan Halo İnfinite insanlığı kurtarmak için şimdiye kadarki en büyük macerası ile geri dönüyor.

343 Industries tarafından geliştirilen ve Xbox’a özel olacak olan Halo Infinite, resmi duyurusunun ardından Ağustos 2020 de tüm dünyayı esireden pandemi ve yapımcının en iyisi olacak beyanıyla ertelenen oyunlardan biri.

Master Chief , Reclaimer Saga’nın üçüncü bölümü olan Halo İnfinite insanlığı kurtarmak için şimdiye kadarki en büyük macerası ile geri dönüyor.

Haloİnfinite OA Çıkış Vizyon Tarihi

Halo Infinite 2021’in son aylarında oyuncularla buluşacağını duyurdu. Bahsi geçen oyunun Halo serisini yeni nesilde iyi bir şekilde temsil etmesi bekleniyor.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

İndir

2019'da dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olan ve popülerliği nedeniyle Google Play Store tarafından "En İyi Popüler Oylama Oyunu" ödülünü alan..

Güncel

Epic Games'in store özel her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasında bu hafta Sonic Mania veHorizon Chase Turbo oyunları bulunuyor. Detaylar haberimizde..

Güncel

Steam Ücretsiz Oyunlar serimizde 25 Haziran dayız. Tamamen ücretsiz ve ücretsiz oynanabilen oyunları sizler için kısaca tanıttım. Detaylar haberimizde..

Güncel

Steam de Ücretsiz Oyun serimizde sırada 23 Haziran var. Steam de 23 Haziran da yayınlanacak tek bir oyun bulunuyor. Adı Deflection. Detaylar haberimizde..