Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Sea Of Thieves
Sea Of Thieves


XBOX

Gerçek Bir Korsan Hayatı : Sea of Thieves

Korsan olmak ister misiniz? Gerçek bir korsan olmanın en eğlenceli yolu : Sea Of Thieves

Denize açılma, keşfetme, savaş ve yağma yapma, bilmece çözme ve hazine avı ile dolu dolu ve gerçek korsan deneyimi sunan Sea of Thieves, her zaman hayalini kurduğunuz korsan hayatına dair ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Önceden ayarlı roller bulunmadığı için dünyaya ve diğer oyunculara karşı istediğiniz yaklaşımı benimseyebilirsiniz.

Sea-Of-Thieves-OA-içerik

Sezonluk oyun, sadece korsan hayatını yaşayarak ve işleri doğal yollarla başararak kazanabileceğiniz Nam’ı tanıtır. Kozmetikler, altın, Doublonlar ve Antik Paralar dahil olmak üzere ödüllerin kilidini açmak için her Sezonda yeni Nam seviyelerine ulaşın. Bunu hızlandırmanın bile yolları var. Bunlar; Denemeler, macera, keşif ve savaş yeteneklerinizi test edecek. Daha da kıskanılacak ödüllere doğru ilerlemenizi hızlandıracak temalı Deeds setleridir.

Tanıtım videosunda neler var?

İçinizdeki deniz tüccarını kanalize edin ve servetinizin yeni Merchant Alliance Ticaret Yollarında düşük satın alıp yüksek satış yapmasını sağlayın. Temsilciler, Outpost’lardan Emtia Kasaları satın alabilir. Bu ham Emtiaların nerede talep edildiğini öğrenebilirler. Dve düzenli bir kâr için satmak için oraya gidebilirler. Tüccarlar portföylerini daha da çeşitlendirmek için artık Kaynak Kasaları da satıyorlar. Muzlar, tahtalar ve gülleler gibi temel malzemeleri stoklamayı çok daha kolay hale getiriyor!

Sea-Of-Thieves-Headline

Sea of ​​Thieves üzerinde yükselen yeni, vahşice yaralanmış Kafatası Bulutu. Fort of Fortune’un uyanışına işaret ediyor, bu diğer İskelet Kaleleri’nden çok daha zorlu bir görev. Acımasız düşman dalgaları, kazılması gereken tehlikeli eşyalar ve ateşli bir bitiş vaadiyle. Zombi sürüsüne karşı kendinizi kaptırırsanız; savaşta en sertleştirilmiş. Korsan mürettebatına (ve Athena Hazineleri garantili üst düzey bir yüke) layık bir çile bekleyin.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

XBOX

Microsoft tarafından Wİndows PC'ler için yayınlanan amatör uçuş simulatörü Microsoft Flight Simulator oyunu şimdi Xbox konsoluna geliyor..

XBOX

Xbox Hindistan, Afrika Veya Güney Amerika'dan Oyun Stüdyosu Alacak..Bu açıklamayı Xbox Başkanı Phil Spencer yaptı. Ayrıntılar haberimizde..

XBOX

Microsoft, Xbox platformuna özel oyunu Halo 3 için özel düzenlediği ve kazanana 25.000 dolar ödüllü turnuvası 7 Temmuz da başlıyor. Turnuva hakkında detaylı bilgiler...

PC

Bu sonbaharda(22 Ekim 2021) çıkacak olan Battlefield 2042,hem savaş modları hemde aynı anda 128 oyunculu sunucularıyla geliyor. Ancak bu oyuncuların bir kısmı bot olabilir!...