Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Nintendo Switch OLED OA


İnceleme

Yeni Nintendo Switch OLED Çıkış Tarihi Duyuruldu

Nintendo, Yeni Switch OLED Modelinin Çıkış Tarihini, Fiyatını ve Özelliklerini Paylaştı.. Video Haberimizde modelle ilgili tüm detaylar yer alıyor..İ

Nintendo Yeni Switch OLED Modelini Açıkladı…

Nintendo yeni modelinin 8 ekimde piyasaya sürüleceğini belirttiği açıklamasında yeni modelin özelliklerini de paylaştı. Peki bu özellikler nelerdir?

Yeni Nintendo Switch OLED
  • Yeni Switch OLED canlı bir 7 inç OLED ekrana, geniş bir ayarlanabilir standa, kablolu LAN bağlantı noktasına sahip bir yuvaya ve 64 GB dahili depolamaya ve gelişmiş sese sahiptir.
  • Hareket halinde oyun oynarken gözleriniz canlı renkler ve keskin kontrastla rahat etmenizi sağlar.
  • İster en yüksek hızda yarışıyor, ister düşmanlarla karşı karşıya geliyor olun, canlı ekranın yarattığı farka şaşıracaksınız.
  • Arkadaşınızla veya yalnız hızlı bir çok oyunculu oyun için mükemmel olan en uygun görüş açısını bulmak için ayarlanabilir stand.
  • TV modunda oynarken Dock’un LAN bağlantı noktasını kullanarak çevrimiçi bağlanma imkanı
  • Sistemin yerleşik hoparlörlerinden gelen gelişmiş sesin keyfi.
  • Dahil edilen Joy-Con kontrolörleri ile tam bir oyun esnekliği

Tüm bu özelliklere sahip Nintendo Switch OLED Ekim’de satışa çıkıyor. Bu yeni konsolun fiyatı 349.99$ olarak açıklandı. (Türkiye Fiyatı Henüz Belli Değildir)

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!