Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

NEFES ALAN OA
NEFES ALAN OA


Video

Nefes Alan PC Soğutucusu ? Hemde Dünyada İlk!

PC soğutma sistmeleri GPU’lar için vazgeçilmez gereksinim. Size nefes alan pc soğutucusu desem. Gelin beraber inceleyelim..

Nefes alan PC Soğutucusu mu? Deneysel yöntem mi? Dünyada İlk Kez mıknastıslanmış körüklerle soğutulan dünyanın ilk nefes alan pc soğutucusu sizlerle..

Kısaca özet geçmek gerekirse, DIY Perks‘ten Matt tarafından tasarlanan ve üretilen bu soğutma sistemi; büyük miktarda soğuk havayı bilgisayar bileşenlerinin üzerinden bir kerede geçirmek için. (birazdan ele alacağımız) bazı süslü teknolojilerden yararlanır.

Özellikle tasarım mıknatıslı, sessiz bir körük sistemi içerir. Bunun anlamı, sıvı dolu bir akrilik tüp içinde asılı duran tek bir mıknatıs. Bu mıknatıs körüğün içine gömülü başka bir mıknatıs kümesi ile çevrilidir.

Bununla birlikte bir dizi ucuz, birbirine bağlı su pompası kullanarak borudan su püskürterek, mıknatıslar kolaylıkla ileri geri hareket eder. Bu, körüğün tüm kasanın hava hacmini saniyede bir kez bileşenlerin üzerine ve yukarısına iterek hızlı ve sessiz hareket etmesini sağlar.

Sonuçlar oldukça olağanüstü. PC soğutmadan ziyade Matt’ın çılgın projesi NEFES ALAN PC bakalım karşımıza daha neler çıkaracak..

nefes alan pc soğutucusu OA

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!