Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

roket-leuge-arston-martin-db5-headline
roket-leuge-arston-martin-db5-headline


Güncel

Efsane:James Bond’un Aston Martin DB5’i Rocket League’e Geliyor

James Bond’un Aston Martin DB5’I Rocket League’e Geliyor. James Bond ile özdeşleşen bir aracı kullanırken futbol oynadığınızı hayal edin. Süper olmaz mı?

Rocket League Hakkında

Psyonix tarafından geliştirirlen, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur. PC Playstation ve Xbox ağlarından oynanabilen oyun, çevrimiçi Modlarda tek başına veya arkadaşlarınla 1’e 1, 2’ye 2, 3’e 3 şeklinde online olarak oynanabilir.

James Bond’un Aston Martin DB5’I Rocket League’e Ne Zaman Geliyor

İkonik araç, gümüş huş rengi kaplama, motor sesi, jantlar ve çıkartma gibi ek seçeneklerin yanı sıra 29 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri ​​arasında Item Shop’ta 1.100 kredi (yaklaşık 10$-86 TL) karşılığında satışa sunulacak.

James Bond ve Aston Martin DB5

Bond’un birçok film gösterleri boyunca onlarca arabası oldu. Ancak Aston Martin DB5, ilk olarak Goldfinger’da sahneye çıktı ve ardından Thunderball, GoldenEye, Tomorrow Never Dies, Casino Royale, Skyfall, Spectre’de yer aldı.

Aston Martin DB5 Rocket League Tanıtım Videosu

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?