Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

nixxes playstation OA
nixxes playstation OA


Playstation

nixxes software playstation studio’ya Katıldı!

Sony oyun stüdyosu yatırımlarına devam ediyor. Sektörün bilinen markalarından Nixxes Software PlayStation Studio ‘ya katıldığını Sony açıkladı. Detaylar haberimizde..

Sony, Nixxes Software ‘in Playstation Studio ‘ya Katıldığını açıkladı..

Bildiğimiz üzere Sony, PlayStation oyun konsolu için stüdyo yatırımlarına devam ediyor. Geçen ayın son günlerinde uzun zamandır birlikte çalıştığı Housemarque Stüdyoyu satın almıştı.

nixxes software playstation studio OA

Temmuz ayına da hızlı bir giriş yapan Sony sektör liderlerinden Nixxes Software ‘i PlayStation Studio ‘ya dahil etti. Özellikle Nixxes, Marvel’s Avengers, Shadow of the Tomb Raider,Tomb Raider Serisi ve Deus Ex: Mankind Divided gibi sansasyonel oyunlarla tanınıyor.

Satın alımı duyuran PlayStation Studios başkanı Hermen Hulst açıklamasında; ” Yetenekli Hollandalı stüdyo Nixxes Software’in PlayStation Studios’a katılacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu kadar derin teknik uzmanlığa ve engin deneyime sahip bir ekibi ağırlamak gerçek bir zevk. Oyun istasyonu ailemiz. Herkese kocaman tebrikler @NixxesSoftware! ” söyledi.

Nixxes Kurucu ve Kıdemli Geliştirme Direktörü Jurjen Katsman ; “İşe başlamak için sabırsızlanıyoruz. Teknik ve geliştirme uzmanlığımızı PlayStation Studios gibi bir IP santraline getirmek için çok heyecanlıyız” dedi. PlayStation hayranlarına en yüksek kalitede oyun deneyimleri sunmak için sektördeki en yetenekli ekiplerden bazılarıyla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.

Son olarak Sony, son zamanlarda yaptığı stüdyo yatırımlarıyla sektördeki rakiplerinin gerisinde kalmadığını gösteriyor. Her ne kadar bu yatırımlar özellikle Microsoft’un satın alımlarından sonra başlasa da Sony yatırımların önceden planlandığını belirtiyor. Aslında işin özü konsollara özgü içerik üretmekten geçiyor. Ve Sony bu rekabette her zaman olacağını gösteriyor.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!