Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Marvel's Avengers PS5 İP Sorunu OA
Marvel's Avengers PS5 İP Sorunu OA


Playstation

Marvel’s Avengers’ın PS5 oyuncularının IP Bilgisini Gösteren Hatası Çözüldü

Marvel’s Avengers oyunu PS5 konsollarındaki ekranlarda oyuncuların İP bilgilerini gösteriyordu. Geliştiriciler sorunu çözdüklerini açıkladı. Ayrıntılar haberimizde…

Marvel’s Avengers geliştiricileri, PS5 konsollarında oyuncuların İP bilgilerini gösteren hatanın yeni yayınlanan 1.8b yamasıyla çözüldüğünü duyurdu.

Kısaca IP adresinizin görüntülenmesi; yayıncılar ve oyunun oynanışını kaydetmeye çalışan kişiler için özel bir sorun teşkil eder. Çünkü IP adresiniz sizinle ilgili birçok bilgiyi toplamak için kullanılabilir.

Hata ilk olarak Marvel’s Avengers ‘ın PS5 sürümünde, yeni içerik ve uzun bir diğer hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler listesi ekleyen 1.8 güncellemesinin ardından Salı günü ortaya çıktı . Geliştiriciler ilk orijinal güncelleme Salı günü yayına başladı kısa bir süre sonra IP adresi sorunu kabul etti.

Marvel's Avengers PS5 OA

Kısaca Marvel’s Avengers Oyunu

Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Marvel Comics süper kahraman ekibine bağlı. Avengers, uzun zamandır devam eden çizgi roman mitolojisinden ve diğer medyadaki uyarlamalardan ilham alıyor. Oyun, 14 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5. Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows, Stadia platformlarında yayınlandı.

Microsoft Özel Cyberpunk 2077 Geri Ödeme Politikasını Bitiriyor! Haberimizi Okudunuz mu?

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Güncel

MIR 4 Küresel Beta Testi Başladı..Wemade'nin açık dünya K-fantastik MMORPG MIR 4'ü için geçen hafta ön siparişler başladıktan sonra, kapalı beta sürümü..devamı yazımızda..