Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Jett_ The Far Shore Çıkış Tarihi OA
Jett_ The Far Shore Çıkış Tarihi OA


Mobil

Jett: The Far Shore Sonunda Çıkıyor!

Jett: The Far Shore, unutulmaya yüz tutmuş insanlara gelecek yaratmak için seni uzayda yıldızlararası bir yolculuğa davet ediyor. Bu aksiyon macera oyunu hakkında detaylı bilgi yazımızda..

Jett: The Far Shore, unutulmaya yüz tutmuş insanlara gelecek yaratmak için seni uzayda yıldızlararası bir yolculuğa davet ediyor. Gözcü Mei olarak efsanevi okyanus gezegeninde ilk sen konuşlan, ‘jett’in başına geç ve uçsuz bucaksız yerleri keşfet. Karmakarışık, sistemik açık dünyaya uyum sağla ve cesaret, merak, pişmanlık içeren bu duygusal hikâyede yer alan samimi topluluğun farklı yönlerine hoşgörüyle yaklaş.

Jett_ The Far Shore release date OA

Unutma bulunduğunuz dünya, gizemli bir sinyalin kaynağını keşfetmeye çalışırken incelemeniz ve yararlanmanız gereken, birbirine bağlı bir ekosisteme sahiptir. Jett, istikrarı bozmadan dünyanın bir parçası olmayı çözmeni istiyor. Küçük ekibiniz, yolculuğunuzu kolaylaştırmak için kaynak toplamak için orada değil. Öğrenmek için oradasın.

Jett: The Far Shore 2021 yılı içerisinde PC ve PlayStation(PS4-PS5) konsolunda yayınlanacak. Şimdi Epic Games’te İstek Listene Ekle!

Jett: The Far Shore Tanıtım

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

Fırsat

Huawei AppGallery'e Yeni Eklenen Ücretsiz 6 Oyunu sizler için mercek altına aldık..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..