Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Hogwarts Legacy OA Analizi
Hogwarts Legacy OA Analizi


Playstation

Hogwarts Legacy yapımcısı Açıkladı !

Avalanche Software’in 2021 yılı içerisinde piyasaya çıkması beklenen yeni RPG oyunu Hogwarts Legacy, 2022 yılına ertelendi. Şirketin yapımcıları, oyunculara en iyi deneyimi sunabilmek için biraz daha çalışmaları gerektiğini belirtti.

Oyunun yapımcıları şu sözlere yer verdi; “PortKey Games markası altında Hogwarts Legacy’nin duyurulmasına verilen olumlu tepkilerden dolayı dünyanın dört bir yanındaki hayranlara teşekkür ederiz. Tüm oyunseverler ve Büyücü Dünyası için mümkün olan en iyi deneyimi ortaya çıkarmak bizim için çok önemli olduğu için, oyuna gerekli olan zamanı tanımaya karar verdik. Hogwarts Legacy, 2022 yılında piyasaya sürülecek.” dedi.

Hogwarts Legacy OA Ayrıntıları
Hogwarts Legacy

 RPG türünde çıkacak olan bu oyun orjinal kitap serisi ve Fantastik Canavarlar filmlerinin çok gerisinde, 1800’lü yıllarda geçecek. <Seri ile ilgili birçok tarihi sırrın ortaya çıkacağı bu oyun, adından da anlaşılacağı üzere büyücülük okulu Hogwarts’da oynanacak. Oyun, PlayStation 5 lansmanında duyurulmuş olsa da aynı zamanda diğer tüm konsol ve PC platformlarında da oynanabilir olacak.

Editörün Notu;

Harry Potter hayranlarını geçtiğimiz aylarda en mutlu eden haber şüphesiz ki Hogwarts Legacy’nin duyurulması olmuştu. Bu oyun Harry Potter evreninde geçecek bir rol yapma oyunu olacak ve yeni nesille uyumlu olarak karşımıza çıkacak. Harry Potter daki tadı verebilecek mi 2022 yılının ilk aylarında hep beraber göreceğiz.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

İndir

2019'da dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olan ve popülerliği nedeniyle Google Play Store tarafından "En İyi Popüler Oylama Oyunu" ödülünü alan..

Güncel

Epic Games'in store özel her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasında bu hafta Sonic Mania veHorizon Chase Turbo oyunları bulunuyor. Detaylar haberimizde..

Güncel

Steam Ücretsiz Oyunlar serimizde 25 Haziran dayız. Tamamen ücretsiz ve ücretsiz oynanabilen oyunları sizler için kısaca tanıttım. Detaylar haberimizde..

Güncel

Steam de Ücretsiz Oyun serimizde sırada 23 Haziran var. Steam de 23 Haziran da yayınlanacak tek bir oyun bulunuyor. Adı Deflection. Detaylar haberimizde..