Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi OA
Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi OA


Playstation

Ghostwire: Tokyo Çıkış Tarihi Ertelendi

Ghostwire: Tokyo oyunu geliştiricisi Tango Gameworks yaptığı açıklamada Ghostwire: Tokyo oyununun çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu..

The Evil Within stüdyosu Tango Gameworks oyunun resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada Ghostwire: Tokyo’nun çıkış tarihinin 2022 yılına ertelendiğini duyurdu.

Şirket açıklamasında; “Ghostwire: Tokyo’nun çıkışını 2022’nin başına erteleme kararı aldık. Oyunu mümkün olan en kısa sürede size sunmak istiyoruz, böylece zorlu bir perili Tokyo’nun unutulmaz versiyonunu deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda şirketteki herkesin sağlığını korumaya da odaklanmış durumdayız.Yeni aralık penceremiz bize Ghostwire dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi hayata geçirmemiz için zaman verecek.Size şimdiye kadar yaptığımız hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim sunmak için çalışırken sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz. Önümüzdeki aylarda size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.”dedi.

Kısaca oyundan bahsedersek, Ghostwire: Tokyo’da şehir “ölümcül doğaüstü güçler” tarafından ele geçirilir. Oyuncular, spektral yetenekler kullanarak canavarları yenmek ve gerçekte ne olduğunu öğrenmek için savaşmaya hazır ol.

Ayrıca Ghostwire: Tokyo, piyasaya ilk olarak PS5 ve PC için sürülecek. Çıkışından bir yıl sonra Xbox’a için piyasaya sürülecek.

Ghostwire: Tokyo Tanıtım

Sitemizi Google Haberler’den TAKİP EDİN haberiniz olsun 😉

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Mobil

2020 yılı Ekim ayında piyasaya sürülen Neighbours Back From Hell yayın tarihi üzerinden bir yıl geçmeden 3 Ağustos'ta Android Ve İOS sürümü geliyor..Ayrıntılar yazımızda..