Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Ghost of Tsushima Director's Cut OA
Ghost of Tsushima Director's Cut OA


Playstation

Ghost of Tsushima Director’s Cut çıkış Tarihi Açıklandı

Ghost of Tsushima Director’s Cut,Ghost of Tsushima’nın çıkışının birinci yılına özel olarak geliştirdiği sürümüyle 20 Ağustos’ta PS4 ve PS5 konsollarında görücüye çıkıyor. Ayrıntılar haberimizde..

Ghost of Tsushima Director’s Cut Sürümüyle 1.Yaşını 20 Ağustos’ta PS5 ve PS4 konsollarında Kutlayacak..

Ghost of Tsushima, Sucker Punch Productions ve PlayStation Studios ortaklığında Sadece PlayStationa özel geliştirilen yeni sürümü Director’s Cut ile karşımızda.

Ghost of Tsushima Director's Cutçıkış Tarihi Açıklandı OA

Yayınlanalı yaklaşık bir sene olan Ghost of Tsushima büyük ilgi gördü. Hatta geçtiğimiz günlerde birinci yaşına özel PC’ye mi geliyor haberleri ortaya çıkmıştı.

Tüm bu beklentiler geçtiğimiz gün PlayStation blog yazısında netlik kazandı. Ghost of Tsushima yepyeni içerik ve özelliklerle artık Ghost of Tsushima Director’s Cut. Oyunun bu sürümünde, orjinal sürüm ve ek paketlerinin tüm içerikleri bulunuyor. Bununla birikte kahraman Jin’i yepyeni bir macera ve hikaye bekliyor. Ve tabiki en yeni özellik İki Adası.

Ghost of Tsushima Director’s Cut ‘ın Yeni Adası “İki”

Tsushima’ya ek olarak komşu İki Adası da bu bölümde işgal edilebilecek. Bu yeni hikayede Jin, bir Moğol varlığına dair söylentileri araştırmak için adaya gider. Ancak çok geçmeden, kendisini geçmişinden bazı travmatik anları yeniden yaşayacağı ve bu onda derin izler bırakacak bir olay içinde bulur.
Yakında, bu yeni hikayenin ve karakterlerin ötesinde, bu yeni adada keşfedebileceğiniz yepyeni ortamlar, Jin için yeni zırh gibi tonlarca yeni içerikler sizi bekliyor. Yeni teknikler, at, yeni düşmanlar ve bir sürü sürprize hazır olun. Hatta evcilleştirebileceğiniz yeni hayvanlar bile var!

PS4 ve PS5 konsollarında Director’s Cut, yeni Iki Adası içeriğinin kilidini açmak için yeni Kupalar sunacak. 20 Ağustos’ta çıkacak yeni oyunun sadece PS4 ve PS5’te oynanabilecek olması çok üzücü. Hatta PS5 konsolu sahiplerinin birkaç ayrıcalığı bulunuyor. Mesela İki Adası’nın ara sahneleri Japonca seslendirme için dudak senkronizasyonu sunacak. Bunun yanında 3D ses, 4K çözünürlük ve 60 FPS’yi hedefleyen kare hızları da olacak.

Ghost of Tsushima Director’s Cut Duyuru Fragmanı

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..