Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

final fantasy 16 OA
final fantasy 16 OA


Güncel

Final Fantasy 16 Tokyo Game Show’a Yetişiyor mu?

Tokyo Game Show’un 25.yılını kutlayacağı 30 Eylül – 3 Ekim tarihleri arası yapılacak etkinliğe Final Fastasy 16 geliyor mu? Yapımcı Naoki Yoshida twitch canlı yayınında oyuna dair bilgiler verdi..

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Final Fantasy serisinin 16.oyunu olan Final Fantasy 16 oyununun 30 Eylül Perşembe ile 3 Ekim Pazar tarihleri arasında online(internet üzeinden) olarak yapılacak olan Tokyo Game Show 2021’e gelme ihtimali ortaya çıktı.

final fantasy 16 tokyo game show 2021 OA

Oyun PS5 konsolu için yayınlanacağı fragmanda da görülmüştü. Ancak son gelen bilgiler kısa süre sonrada PC’ye geleceği yönünde. Oyunun yapımcısı Naoki Yoshida bir canlı yayın sırasında oyuna dair birkaç bilgi verdi. Aslında söylediği onun Tokyo Game Show’a yetişmesini beklemediğiydi. Ancak oyunla alakalı hikaye ve senaryoların bittiği,ingilizce seslendirmelerin kayıtlarının tamamlanmak üzere olduğu öğrenildi.

tokyo game show 2021 OA

Şuan için Final Fantasy 16, Tokyo Game Show‘a gelmezse bunun sebebi ya oyunu en iyi yapma arzusu veya yayın tarihi gelmeden oyun hakkında bilgi vermek istememe durumu olur. Twitch yayıncısı, yapımcı Naoki Yoshida’nın savaş konularıyla alakalı sorusuna bir sonraki fragmanda ortaya çıkacağını belirttiğini söylüyor.

Final Fantasy 16, PS5’te ne zaman çıkacak bilinmez ama üzerinden çok geçmeden PC’ye geleceği aşikar.

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

Fırsat

Huawei AppGallery'e Yeni Eklenen Ücretsiz 6 Oyunu sizler için mercek altına aldık..

PC

Tandem A Tale Of Shadows..Monochrome Paris'in geliştiriciliğini, Hatinh Interactive'in yayıncılığını yaptığı Tandem: A Tale of Shadows, benzersiz ve olağanüstü bir bulmaca oyunu..Devamı yazımızda..