Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

demon's souls playstation 4 OA
demon's souls playstation 4 OA


Playstation

Demon’s Souls PlayStation 4 İçin geliyor Mu?

Demon’s Souls PlayStation 4 e geliyor mu? Playstation konsolu için üretilen oyun PS5 için revize edilmişti. Sırada PS4 mü var? Detaylar haberimizde..

PlayStation 5 için elden geçirilen Demon’s Souls PlayStation 4 ‘e mi geliyor? Sony şirketi özel oyunlarından olan, PlayStation konsolu için üretilen ve ilk olarak 2009 yılında PlayStation 3 için piyasaya sürülen oyun PlayStation 5 için yenilenmişti.

Demon's Souls PlayStation OA

From Software şirketi tarafından geliştirilen Demon’s Souls, sadece PS5 için yenilendi. Ancak sosyal medyada Demon’s Souls ‘un PlayStation 4 için uyarlandığı haberi paylaşıldı. Yalnız bu haber konsol kullanıcılarını bayağı sevindirdi. Sonuçta bu oyunu sevdiren özelliği zorluk derecesi.

Haberlerde ayrıca oyunun PlayStation 4 veri tabanında listelendiği belirtiliyor. Bu durumun sadece bir test olabileceği bilgisi de gelen bilgiler arasında. Haberin ne derece gerçek olduğu yakın zamanda ortaya çıkar.

Demon’s Souls PlayStation Tanıtım Videosu

Demon’s Souls Tanıtım Videosu PlayStation Resmi Youtube Kanalından Alınmıştır

Bakmanızda Fayda Var: Hades PlayStation’a ne zaman geliyor ?

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!

Mobil

Punishing: Gray Raven Oyununun İlk Büyük Güncellemesi "Frozen Darkness" Güncellemesi Başladı..