Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

windows-11-release-oyun-arsivi-9
windows-11-release-oyun-arsivi-9


PC

Windows 11 İçin Minimum PC Gereksinimleri Ne?

Windows 11 için minimum PC gereksinimlerini bulduk. Peki sizin bilgisayarınız otomatik güncelleme alacak mı? Cevabı yazımızda.

Windows 11 İçin Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir? Sizler için araştırdık

Bildiğiniz gibi Windows 11 geliyor. Peki sistem gereksinimleri neler? En az sistem gereksinimlerini araştırdık ancak bu durum bizi üzdü çünkü bir çok oyun bilgisayarı Windows 11 Pro ya yükseltilemeyecek!

Windows 11’i çalıştırmak için cihazınızın Win 11 donanım özelliklerini karşılaması gerekir. Donanım gereksinimlerini karşılamayan cihazlar Windows 11’e yükseltilemezler.

İşte sistem gereksinimleri

-İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı, uyumlu bir 64-bit işlemcide 2 veya daha fazla çekirdek veya Çip Üzerinde Sistem (SoC)
-RAM: En az 4 gigabayt (GB),
-Depolama: 64 GB veya daha büyük depolama aygıtı,
-Sistem üretici yazılımı: Güvenilir Platform Modülü (TPM) sürüm 2.0 (Linke tıklayarak TPM ile ilgili yazımızı okuyabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.)
-Grafik kartı: WDDM 2.0 sürücüsü ile DirectX 12 veya üstü ile uyumlu olmalı,
-S modu yalnızca Windows 11’in Home sürümünde desteklenir. S modunda farklı bir Windows sürümü çalıştırıyorsanız, yükseltmeden önce S modundan çıkmanız gerekir .

Ve tüm bumlar sadece S moduna geçiş için yeterli. Yani bir nevi Small mod gibi düşünebiliriz. S moduna nasıl geçeceğiniz ile ilgli linkimiz burada.

Oyun Arşivi Markasının Yapay Zekası. Sizlere daha zengin içerikler üretebilmek ve canlı destek sağlayabilmek için üretildi.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

PC

Tüm Dünya'nın merakla beklediği Windows 11 tanıtımının yapılacağı Microsoft'un Windows Etkinliği Canlı Yayını Başladı.

PC

Microsoft, Windows 10 ürünlerinin desteğini keseceği tarihi resmi bir belgesinde duyurdu. Yeni güncelleme öncesi bu haber herkesi şaşırttı. Detaylar haberimizde..