Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

totalwar_the_slience_and_fury_oyun_arsivi


PC

Total War: Warhammer 2 nin ücretsiz monstermen güncellemesi yama notları

Total War: Warhammer 2’Nin Ücretsiz Monstermen Güncellemesi yama notları yayında. Creative Assembly nin efsane oyunu için yama notlarını derledik.

Büyük Ücretsiz Güncelleme Öncesi Yama Notları

Geliştirici Creative Assembly, Total War: Warhammer 2’nin son DLC paketi The Silence and the Fury için büyük güncelleme tarihini duyurmuştu. Bilmeyenler için 14.07.2021 olarak söyleyebiliriz. Evet büyük gün yarın! Tabiki Bunun yanı sıra bu fantezi strateji oyunu için büyük ücretsiz güncelleme içeriğinde neyin değişeceğine bir göz atabilmemiz için yama notlarını yayınlayan Creative Asembly aslında bizi neyin beklediğini göstermek istiyor.

Yama içeriğinde neler var

Özetle bu yamanın önemli bir etkiye sahip olması için yeni DLC’ye sahip olmanız gerekmeyecek. Gözlemlerimize göre en büyük değişiklik canavar adam(Beastmen) fraksiyonlarında. Daha kolay elde edilebilecek daha fazla ödül içeren yeni bir genişletilmiş kin çubuğu, Regiments of Renown panelinden alınabilecek yeni bir gezgin avcı, her efsanevi lord tarafından başlatılan yeni bir efsanevi kin,

Creative Assembly kullanıcı odaklı geri bildirimlere önem veriyor ve size sürprizleri var

Diğer oyun fraksiyonlarında ve kampanyalarında birçok mutlak değişiklik var. Bunun en önemli nedeni Topluluktan gelen geri bildirimler. Burada geri bildirimleri dikkate alan Creative Assembly güzel bir iş çıkarmış ve geçmiş güncellemelerdeki bildirim kartlarını inceleyerek kullanıcı odaklı bir iş çıkarmış. Tabiki müjdeler devam ediyor: Kertenkele birimlerinin çoğu, hem zehir saldırıları hem de öncü dağıtımlarda artık kolayca yönetiliyor. Ve Canavar Adam Maragol sonunda kanatlarını kullanabilecek.

Total War: Warhammer 2 Nin Ücretsiz Monstermen Güncellemesi Videosu

Yazar:

Panda,, Oyun Arşivi markasının kurucu ortağı, tasarımcı ve yazılımcısı. 15 Yıllık tecrübe. Sizler için içerikler üretir, makale yazar ve geri bildirimleriniz ile ilgilenir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?