Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

The-Witcher-3-Wild-Hunt OA
The-Witcher-3-Wild-Hunt OA


PC

The Witcher 3, Netflix Destekli Yeni Nesil Güncellemesi

CD Project Red, The Witcher 3 PC sürümü xen-gen güncellemesi üzerinde çalışıyoruz açıklaması yapmıştı ve bu güncellemede bazı DLC’lerin olacağını açıkladı..Ayrıntılar yazımızda..

CD Project Red, The Witcher 3 PC sürümü xen-gen güncellemesi üzerinde çalışıyoruz açıklaması yapmıştı ve bu güncellemenin ücretsiz olacağı net bir şekilde belirtilmişti. Bu güncellemeyle bazı ücretsiz DLC geleceği ortaya çıktı.

the-witcher-3-kapak-resmi OA

CD Project Red konuyla alakalı olarak; “Bu yükseltme için oyuna eklenecek bazı ücretsiz DLC’ler için Netflix ile işbirliği yaptık. Örnek olarak, Geralt’ın Netflix serisinden ilham alan zırhını giyebilirsin.” açıklamasını yaptı. Ve ekledi CDPR, gelecekte DLC hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız.

Kim bilir belki Geralt dışında başka karakterler de bu şovdan ilham alan kıyafetler alır. CDPR , The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition’ın bu yıl çıkacağını duyurdu. Oyun PS5, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanacak. Zaten The Witcher 2.Sezon(Netflix Serisi) lansmanı 17 Aralık 2021’de.. Bu da daha çok oyuna dair bilgi mi acaba 😉

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

Mobil

18 Ağustos'ta Çıkacak Trainz Simulator 3 Hakkında Bilinmeyenler..

PC

2021 yılı içerisinde çıkması beklenen Diablo 4(Immortal) Çıkış Tarihinin Ertelendiğini Blizzard Entertainment açıkladı..Detaylar yazımızda..

Playstation

Street Fighter V Yaz Güncellemesi 2021 hakkında detaylı bilgileri biraya getirdiğimiz yazımıza bir göz atın..