Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Steam Deck Sipariş Ver Oyun Arşivi
Steam Deck Sipariş Ver Oyun Arşivi


PC

Hemen Steam Deck Siparişi Ver!

Steam, yeni elde taşınabilir PC oyun cihazı Steam Deck sipariş alımına başladığını sosyal medyadan duyurdu.Ayrıntılar yazımızda.

Steam, yeni elde taşınabilir PC oyun cihazı Steam Deck sipariş alımına başladığını sosyal medyadan duyurdu. Valve’nin son projesi Steam Deck’in özellik, fiyat ve performansını anlattığımız bu haberimize göz atabilirsiniz.

Steam üzerinden ön siparişinizi 3 farklı özellikteki Steam Deck cihazından birini seçerek yapabilirsiniz. Steam’e üye olarak bu siparişi kolayca oluşturabilirsiniz. Hemen Sipariş Ver!

Steam Deck Siparişleri Başladı Oyun Arşivi

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Donanım

Assassin's Creed Valhalla The Siege of Paris Çıkış Tarihi Açıklandı..Detaylar yazımızda..

Fırsat

Amazon'un oyun mağazası Prime Gaming Ücretsiz Genshin Impact Paketi sunuyor.. Bu fırsatı değerlendirmeniz için yapmanız gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz..

eSpor

PUBG Mobile World Invitational (PMWI) 2021 Doğu ve Batı Şampiyonları Belli Oldu..

Mobil

1.6 Milyon PUBG Mobile Hesabı Banlandı! PUBG Mobile yaratıcısı Krafton ve yayıncısı Tencent haftalık yasaklanan hesap istatistiklerini paylaştı...detaylar yazımızda..