Oyunarşivi Youtube Sayfası

Merhaba, ne aramıştınız?

Steam Deck Sipariş Ver Oyun Arşivi
Steam Deck Sipariş Ver Oyun Arşivi


PC

Hemen Steam Deck Siparişi Ver!

Steam, yeni elde taşınabilir PC oyun cihazı Steam Deck sipariş alımına başladığını sosyal medyadan duyurdu.Ayrıntılar yazımızda.

Steam, yeni elde taşınabilir PC oyun cihazı Steam Deck sipariş alımına başladığını sosyal medyadan duyurdu. Valve’nin son projesi Steam Deck’in özellik, fiyat ve performansını anlattığımız bu haberimize göz atabilirsiniz.

Steam üzerinden ön siparişinizi 3 farklı özellikteki Steam Deck cihazından birini seçerek yapabilirsiniz. Steam’e üye olarak bu siparişi kolayca oluşturabilirsiniz. Hemen Sipariş Ver!

Steam Deck Siparişleri Başladı Oyun Arşivi

Yazar:

Oyun Arşivi Markasının kurucu ortağı, Profesörü ve markanın arkasındaki zeka. 10 yıldan fazla Website tecrübesi ile sizler için içerikler üretir.

Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka neler var?

Etkinlik

Fortnite'nin Ariana Grande Rift Tur Etkinliğinde Müstehcen Olay..

Nintendo

Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon GO Oyuncularının İsyanına Niantic'ten Cevap!Pokemon Go oyuncuları son güncellemeyle oyundaki Pokestop'ların etkileşim mesafesinin.. devamı yazımızda..

eSpor

LOL VFŞL Mevsim Finallerine Kalacak Takımların Belli Olacağı 9.(Son) Hafta Fikstürü yayınlandı..

PC

New World Çıkışına Kısa Süre Kala Yine Ertelendi..Şirket, bunun kalite arayışı içinde lansman tarihimizi ilk değiştirişimiz olmadığını ve biraz daha...devamı yazımızda!